Dnes:5°C

Zítra:6°C

Pondělí 5.12. Jitka
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

30. 09. 2022 - 06:30

První říjnový víkend bude pro fanoušky sportu na Olomouc zajímavý. Kromě fotbalových soutěží všech úrovní si mohou zajít také na hokej nebo basketbal.

FOTBAL
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1.SK Prostějov – Sparta Praha (SO, 16.00)

Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc – Slavia Praha (SO, 13.00)

DIVIZE E
FK Nové Sady - Šumperk (SO, 15.00)
Přerov – Šternberk (SO, 15.00)
Všechovice – 1.HFK Olomouc (NE, 15.00)

KFS Olomouc
Krajský přebor
Sigma Lutín – Konice (S0, 10.00)
Rapotín – Litovel (SO, 15.00)
Čechovice – Bohuňovice (NE, 15.00)
Brodek u Přerova – Mohelnice (NE, 15.00)
Medlov – Jeseník (NE, 15.00)
Dolany – Želatovice (NE, 15.00)
Velké Losiny – Kostelec na Hané (NE, 15.00)
Zábřeh – Lipová (NE, 15.00)

I.A třída, skupina A
Postřelmov – Určice (SO, 12.30)
Náměšť na Hané – Bludov (SO, 15.00)
Protivanov – Libina (SO, 15.00)
Loštice – Chomoutov (SO, 15.00)
Lesnice – Maletín (NE, 15.00)
1.FC Olešnice – Troubelice (NE, 15.00)
Paseka – Plumlov (NE, 15.00)

I.A třída, skupina B
Bělotín – Chválkovice (SO, 15.00)
Hlubočky – Bělkovice (SO, 15.00)
Lipník nad Bečvou – Kralice (SO, 15.00)
Nové Sady B – Beňov (NE, 10.00)
Velká Bystřice – Želatovice B (NE, 15.00)
Kovalovice – 1.HFK Olomouc B (NE, 15.00)
Slavonín – Dub nad Moravou (NE, 15.00)

I.B třída, skupina A
Újezdec – Tovačov (SO, 15.00)
Otaslavice – Domaželice (SO, 15.00)
Opatovice – Ústí (NE, 10.00)
Brodek u Prostějova – Hustopeče nad Bečvou (NE, 15.00)
Radslavice – Klenovice (NE, 15.00)
Pavlovice – Horní Moštěnice (NE, 15.00)
Vrchoslavice – Pivín (NE, 15.00)

I.B třída, skupina B
Moravský Beroun – Haňovice (SO, 15.00)
Zvole – Sigma Hodolany (SO, 15.00)
Smržice – Hněvotín (SO, 15.00)
Kožušany – Mostkovice (NE, 15.00)
Haná Prostějov – Šternberk B (NE, 15.00)
Doloplazy – Slatinice (NE, 15.00)
Velký Týnec – Černovír (NE, 15.00)

I.B třída, skupina C
Bernartice – Sudkov (SO, 14.00)
Mikulovice – Oskava (SO, 15.00)
Bohdíkov – Zlaté Hory (SO, 15.00)
Vikýřovice – Velké Losiny B (SO, 15.00)
Řetězárna – Štíty (SO, 15.00)
Žulová – Písečná (NE, 14.30)
Ruda nad Moravou – Jindřichov (NE, 15.00)

OFS OLOMOUC
II.třída
Horka – Červenka (SO, 15.00)
Pňovice – Přáslavice (SO, 15.00)
Blatec – Chválkovice B (SO, 15.00)
Hlubočky B – Lužice (NE, 10.15)
Nová Hradečná – Příkazy B (NE, 15.00)
Újezd – Štarnov (NE, 15.00)
Bohuňovice B – Šumvald (NE, 15.00)
Střelice – Grygov (NE, 15.00)

III.třída
Dlouhá Loučka – Odrlice (SO, 15.00)
Babice – Nemilany (SO, 15.00)
Těšetice – Libavá (SO, 15.00)
Hraničné Petrovice – Slatinice B (SO, 15.00)
Štěpánov – Slavonín B (SO, 15.00)
Velký Újezd – Příkazy B (NE, 15.00)
Jívová – Mladeč (NE, 15.00)
Drahanovice – Nedvězí (NE, 15.00)

IV.třída
Náklo – Králová (SO, 15.00)
Jiříkov – Drahlov (SO, 15.00)
Mladějovice – Huzová (SO, 15.00)
Sigma Hodolany B – Moravská Huzová (NE, 15.00)
Hnojice – Střeň (NE, 15.00)
Sigma Lutín B – Doloplazy B (NE, 15.00)

HOKEJ
Extraliga
HC Olomouc – Vítkovice (NE, 17.00)

BASKETBAL
Kooperativa NBL
BK REDSTONE Olomouc – Kolín (SO, 18.00, Čajkaréna)

Další články