Dnes:14°C

Zítra:19°C

Čtvrtek 1.10. Igor
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

07. 08. 2020 - 08:41

Druhý srpnový víkend si fanoušci fotbalu na Olomoucku užijí svůj oblíbený sport plnými doušky. Hrát se totiž začínají všechny amatérské a nižší soutěže. Stačí si jen vybrat a jít na stadion.

FOTBAL
MSFL
SK Sigma Olomouc B – MFK Frýdek-Místek (sobota, 10.15, Andrův stadion)
SK Uničov – Velké Meziříčí (neděle, 10.15)

Divize E
FK Nové Sady – SK Hranice (sobota, 17.00)
Přerov – Kotlovice (sobota, 16.30)
1.HFK Olomouc – Strání (sobota, 17.00)
Všechovice – Brumov (neděle, 17.00)
Šumperk – Vsetín (neděle, 17.00)

KFS Olomouc
Krajský přebor
FK Mohelnice – Medlov (sobota, 10.30)
Tatran Litovel – Bohuňovice (sobota, 17.00)
Želatovice – Brodek u Přerova (sobota, 17.00)
Jeseník – Zábřeh (sobota, 17.00)
Rapotín – Šternberk (sobota, 17.00)
Ústí – Lipová (sobota, 17.00)
Velké Losiny – Kralice (neděle, 17.00)
Sigma Lutín – Dolany (neděle, 17.00)

I.A třída, skupina A
Náměšť na Hané – Olešnice (sobota, 17.00)
Chválkovice – Chomoutov (sobota, 17.00
Bohdíkov – Troubelice (sobota, 17.00)
Konice – Hlubočky (neděle, 17.00)
Haňovice – Řetězárna (neděle, 17.00)
Lesnice – Bělkovice (neděle, 17.00)
Paseka – Maletín (neděle, 17.00)

I.A třída, skupina B
Plumlov – Čechovice (sobota, 17.00)
Beňov – Slavonín (sobota, 17.00)
Lipník nad Bečvou – Opatovice (sobota, 17.00)
Bělotín – Určice (sobota, 17.00)
Nové Sady B – Kojetín (neděle, 10.00)
1.HFK Olomouc B – Kostelec na Hané (neděle, 17.00)
Protivanov – Dub nad Moravou (neděle, 17.00)

I.B třída, skupina A
Horní Moštěnice – Mostkovice (sobota, 17.00)
Újezdec – Vrchoslavice (sobota, 17.00)
Otaslavice – Tovačov (sobota, 17.00)
Ústí B – Klenovice (neděle, 10.00)
Troubky – Radslavice (neděle, 17.00)
Želatovice B – Jezernice (neděle, 17.00)
Pivín – Kovalovice (neděle, 17.00)

I.B třída, skupina B
Zvole – Smržice (sobota, 17.00)
Jesenec – Hněvotín (sobota, 17.00)
Haná Prostějov – Velká Bystřice (sobota, 17.00)
Černovír – Loštice (neděle, 10.00)
Velký Týnec – Slatinice (neděle, 17.00)
Moravský Beroun – Šternberk (neděle, 17.00)
Doloplazy – Kožušany (neděle, 17.00)

I.B třída, skupina C
Mikulovice – Bernartice (sobota, 15.00)
Loučná nad Desnou – Vikýřovice (sobota, 16.30)
Olpa Jindřichov – Nový Malín (sobota, 17.00)
Písečná – Bludov (sobota, 17.00)
Žulová – Štíty (neděle, 14.30)
Postřelmov – Libina (neděle, 15.00)
Ruda nad Moravou – Sudkov (neděle, 17.00)

OFS Olomouc
II. třída
Dlouhá Loučka – Červenka (sobota, 16.00)
Horka nad Moravou – Příkazy (sobota, 16.30)
Grygov – Nová Hradečná (sobota, 17.00)
Střelice – Hlubočky B (neděle, 15.00)
Újezd – Lužice (neděle, 16.30)
Sigma Hodolany – Blatec (neděle, 17.00)
Bohuňovice B – Slatinice B (neděle, 17.00)
Šumvald – Přáslavice (neděle, 17.00)

III. třída
Nedvězí – Příkazy B (sobota, 15.00)
Těšetice – Pňovice (sobota, 17.00)
Štarnov – Hraničné Petrovice (sobota, 17.00)
Mladeč – Náklo (neděle, 14.30)
Bouzov – Drahanovice (neděle, 14.30)
Jívová – Králová (neděle, 15.00)
Chválkovice B – Odrlice (neděle, 15.15)
Slavonín B – Babice (neděle, 17.00)

IV.třída
Štěpánov – Město Libavá (sobota, 14.00)
Drahlov – Moravská Huzová (sobota, 14.30)
Jiříkov – Velký Újezd (sobota. 17.00)
Nemilany – Hnojice (sobota, 17.00)
Mladějovice – Střeň (sobota, 17.00)
Huzová – Doloplazy B (neděle, 17.00)

Příprava
SK Sigma Olomouc U 19 – Hradec Králové U 19 (sobota, 11.00, hřiště Řepčín)

0 komentářů

Další články