Dnes:14°C

Zítra:12°C

Středa 28.10. Den vzniku samostatného československého státu(1918)
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

25. 09. 2020 - 08:30

Poslední zářijový víkend si fanoušci sportu na Olomoucku můžou zajít na spoustu fotbalů, hokej nebo basketbal.

FOTBAL
2. liga žen
SK Sigma Olomouc – Líšeň (neděle, 11.00, hřiště Grygov)

MSFL
SK Uničov – Uherský Brod (neděle, 10.15)
SK Sigma Olomouc B – Vyškov (neděle, 10.15)

DIVIZE E
FK Nové Sady – Kozlovice (sobota, 15.30)
1.HFK Olomouc – Slavičín (sobota, 15.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Šternberk – Dolany (sobota, 15.30)
Želatovice – Ústí (sobota, 15.30)
Jeseník – Sigma Lutín (sobota, 15.30)
Rapotín – Velké Losiny (sobota, 15.30)
Tatran Litovel – Mohelnice (sobota, 15.30)
Sulko Zábřeh – Lipová (neděle, 15.30)
Brodek u Přerova – Bohuňovice (neděle, 15.30)
Medlov – Kralice na Hané (neděle, 15.30)

I.A třída, skupina A
Hlubočky – Maletín (sobota, 11.00)
Bělkovice – Řetězárna (sobota, 15.30)
Chválkovice – 1.FC Olešnice (sobota, 15.30)
Bohdíkov – Konice (sobota, 15.30)
Chomoutov – Troubelice (sobota, 15.30)
Lesnice – Náměšť na Hané (neděle, 15.30)
Paseka – Haňovice (neděle, 15.30)

I.A třída, skupina B
Kojetín – Kostelec na Hané (sobota, 15.30)
Lipník nad Bečvou – Protivanov (sobota, 15.30)
Bělotín – Beňov (sobota, 15.30)
Opatovice – Slavonín (neděle, 10.00)
FK Nové Sady B – Dub nad Moravou (neděle, 10.00)
Určice – Čechovice (neděle, 15.30)
1.HFK Olomouc B – Plumlov (neděle, 15.30)

I.B třída, skupina A
Radslavice – Jezernice (sobota, 15.30)
Pivín – Ústí B (sobota, 15.30)
Otaslavice – Újezdec (sobota, 15.30)
Troubky – Horní Moštěnice (neděle, 15.30)
Tovačov – Mostkovice (neděle, 15.30)
Vrchoslavice – Kovalovice (neděle, 15.30)
Želatovice B – Klenovice (neděle, 15.30)

I.B třída, skupina B
Hněvotín – Slatinice (sobota, 15.30)
Moravský Beroun – Doloplazy (sobota, 15.30)
Haná Prostějov – Zvole (neděle, 10.15)
Velký Týnec – Černovír (neděle, 15.30)
Velká Bystřice – Loštice (neděle, 15.30)
Šternberk B – Smržice (neděle, 15.30)
Jesenec – Kožušany (neděle, 15.30)

I.B třída, skupina C
Bludov – Vikýřovice (sobota, 15.30)
OLpa Jindřichov – Štíty (sobota, 15.30)
Písečná – Žulová (sobota, 15.30)
Nový Malín – Sudkov (sobota, 15.30)
Libina – Bernartice (neděle, 15.30)
Ruda nad Moravou – Mikulovice (neděle, 15.30)
Postřelmov – Loučná nad Desnou (pondělí, 14.00)

OFS OLOMOUC
II.třída
Slatince B –Hlubočky B (sobota, 10.00)
Červenka – Příkazy (sobota, 15.30)
Blatec – Přáslavice (sobota, 15.30)
Dlouhá Loučka – Střelice (sobota, 15.30)
Lužice – Nová Hradečná (sobota, 15.30)
Bohuńovice B – Grygov (neděle, 15.30)
Újezd – Šumvald (neděle, 15.30)
Sigma Hodolany – Horka nad Moravou (neděle, 15.30)

III. třída
Náklo – Příkazy B (sobota, 15.30)
Babice – Drahanovice (sobota, 15.30)
Štarnov – Jívová (sobota, 15.30)
Odrlice – Králová (neděle, 14.30)
Mladeč – Těšetice (neděle, 14.30)
Chválkovice B – Bouzov (neděle, 15.15)
Slavonín B – Nedvězí (neděle, 15.30)
Hraničné Petrovice – Pňovice (neděle, 15.30)

IV.třída
Huzová – Horní Loděnice (sobota, 13.00)
Libavá – Hnojice (sobota, 15.00)
Jiříkov – Nemilany (sobota, 15.30)
Střeň – Moravská Huzová (neděle, 15.00)
Doloplazy B – Velký Újezd (neděle, 15.30)

HOKEJ
Extraliga
HC Olomouc – Pardubice (pátek, 18.00)

BASKETBAL
1:liga mužů
Basketbal Olomouc – Nový Jičín (pátek, 19.00)

Další články