Dnes:-2°C

Zítra:3°C

Úterý 18.1. Vladislav
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

27. 08. 2021 - 08:40

O víkendu si fanoušci sportu na Olomoucku můžou zase pořádně užít. Hrají se zápasy všech fotbalových soutěží, Sigma doma v neděli proti Jablonci. Stačí si jen vybrat.

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – FK Jablonec (NE, 16.00)

MSFL
SK Uničov – Baník Ostrava B (NE, 10.15)
Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc U 19 – 1.FC Slovácko U 19 (PÁ, 11.00)

DIVIZE E
FK Nové Sady – Skaštice (SO, 16.30)
Přerov – Slavičín (SO, 16.30)
1.HFK Olomouc – Holešov (SO, 16.30)
Šumperk – Valašské Meziříčí (NE, 16.30)
Kozlovice – Hranice (NE, 16.30)
Všechovice – Vsetín (NE, 16.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Mohelnice – Jeseník (SO, 10.30)
Rapotín – Brodek u Přerova (SO, 16.30)
Litovel – Želatovice (SO, 16.30)
Zábřeh – Velké Losiny (NE, 16.30)
Sigma Lutín – Šternberk (NE, 16.30)
Ústí – Medlov (NE, 16.30)
Lipová – Bohuňovice (NE, 16.30)
Dolany – Kralice na Hané (NE, 16.30)

I.A třída, skupina A
Bohdíkov – Lesnice (SO, 16.30)
Postřelmov – Bělkovice (SO, 16.30)
Náměšť na Hané – Maletín (SO, 16.30)
Chomoutov – Troubelice (SO, 16.30)
Česká Ves – Loštice (SO, 16.30)
Paseka – 1:FC Olešnice (NE, 16.30)
Konice – Chválkovice (NE, 16.30)

I.A třída, skupina B
Bělotín – Kojetín (SO, 16.30)
Plumlov – Slavonín (SO, 16.30)
Lipník nad Bečvou – Čechovice (SO, 16.30)
Nové Sady B – Určice (NE, 10.00)
Kostelec na Hané – Dub nad Moravou (NE, 16.30)
1.HFK Olomouc B – Protivanov (NE, 16.30)
Beňov – Hlubočky (NE, 16.30)

I.B třída, skupina A
Otaslavice – Jezernice (SO, 16.30)
Horní Moštěnice – Želatovice B (SO, 16.30)
Újezdec – Kovalovice (SO, 16.30)
Ústí B – Vrchoslavice (NE, 10.00)
Opatovice – Radslavice (NE, 10.00)
Troubky – Pivín (NE, 16.30)
Tovačov – Klenovice (NE, 16.30)

I.B třída, skupina B
Mostkovice – Hněvotín (SO, 16.30)
Haná Prostějov – Černovír (SO, 16.30)
Smržice – Kožušany (NE, 16.30)
Velký Týnec – Moravský Beroun (NE, 16.30)
Haňovice – Jesenec (NE, 16.30)
Slatinice – Šternberk B (NE, 16.30)
Doloplazy – Velká Bystřice (NE, 16.30)

I.B třída, skupina C
Mikulovice – Jindřichov (SO, 15.00)
Zvole – Nový Malín (SO, 16.30)
Velké Losiny B – Bludov (SO, 16.30)
Štíty – Sudkov (SO, 16.30)
Vikýřovice – Bernartice (SO, 16.30)
Žulová – Libina (NE, 14.30)
Ruda – Písečná (NE, 16.30)

OFS OLOMOUC
II. třída
Přáslavice – Nová Hradečná (SO, 16.30)
Blatec – Hlubočky B (SO, 16.30)
Střelice – Horka nad Moravou (NE, 15.00)
Šumvald – Grygov (NE, 16.30)
Bohuňovice B – Příkazy (NE, 16.30)
Pňovice – Červenka (NE, 16.30)
Újezd – Lužice (NE, 16.30)

III.třída
Babice – Příkazy B (SO, 16.00)
Dlouhá Loučka – Odrlice (SO, 16.00)
Nedvězí – Chválkovice B (SO, 16.30)
Slatinice B – Štarnov (SO, 16.30)
Těšetice – Mladeč (SO, 16.30)
Drahanovice – Jívová (NE, 15.30)
Slavonín B – Hraničné Petrovice (NE, 16.30)

IV. třída
Moravská Huzová – Horní Loděnice (SO, 16.00)
Doloplazy B – Králová (SO, 16.30)
Nemilany – Hnojice (SO, 16.30)
Mladějovice – Štěpánov (SO, 16.30)
Drahlov – Jiříkov (SO, 16.30)
Velký Újezd – Libavá (NE, 15.00)
Střeň – Huzová (NE, 15.00)

Další články