Dnes:-2°C

Zítra:3°C

Úterý 18.1. Vladislav
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

03. 09. 2021 - 08:57

O víkendu si fanoušci sportu na Olomoucku můžou zase pořádně užít. Hrají se zápasy všech fotbalových soutěží, kromě těch profesionálních. Stačí si jen vybrat.

FOTBAL
2.liga žen
SK Sigma Olomouc – FC Praha (SO, 17.00, hřiště Přáslavice)

MSFL
SK Sigma Olomouc B – Frýdek-Místek (SO, 10.15)

DIVIZE E
Hranice – Slavičín (SO, 16.00)
Kozlovice – Strání (NE, 16.00)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Šternberk – Ústí (SO, 16.00)
Želatovice – Velké Losiny (SO, 16.00)
Jeseník – Litovel (SO, 16.00)
Rapotín – Mohelnice (SO, 16.00)
Sigma Lutín – Zábřeh (NE, 16.00)
Brodek u Přerova – Kralice na Hané (NE, 16.00)
Bohuňovice – Dolany (NE, 16.00)
Medlov – Lipová (NE, 16.00)

I.A třída, skupina A
Maletín – Chomoutov (SO, 16.00)
Bělkovice-Lašťany – Náměšť na Hané (SO, 16.00)
Chválkovice – Postřelmov (SO, 16.00)
1:FC Olešnice – Loštice (SO, 16.00)
Troubelice – Česká Ves (NE, 16.00)
Lesnice – Konice (NE, 16.00)
Paseka – Bohdíkov (NE, 16.00)

I.A třída, skupina B
Kostelec na Hané – Lipník nad Bečvou (SO, 16.00)
Dub nad Moravou – Určice (SO, 16.00)
Hlubočky – Nové Sady B (SO, 16.00)
Protivanov – Beňov (SO, 16.00)
Bělotín – Plumlov (SO, 16.00)
Slavonín – 1.HFK Olomouc B (NE, 16.00)

I.B třída, skupina B
Otaslavice – Troubky (SO, 16.00)
Jezernice – Klenovice (NE, 10.00)
Radslavice – Tovačov (NE, 16.00)
Vrchoslavice – Opatovice (NE, 16.00)
Kovalovice – Ústí B (NE, 16.00)
Želatovice B – Újezdec (NE, 16.00)
Pivín – Horní Moštěnice (NE, 16.00)

I.B třída, skupina B
Hněvotín – Kožušany (SO, 14.00)
Moravský Beroun – Haňovice (SO, 16.00)
Černovír – Smržice (NE, 10.00)
Velká Bystřice – Haná Prostějov (NE, 16.00)
Šternberk B – Doloplazy (NE, 16.00)
Jesenec – Slatinice (NE, 16.00)
Mostkovice – Velký Týnec (NE, 16.00)

I.B třída, skupina C
Bludov – Žulová (SO, 16.00)
Jindřichov – Velké Losiny B (SO, 16.00)
Písečná – Mikulovice (SO, 16.00)
Zvole – Ruda nad Moravou (SO, 16.00)
Nový Malín – Bernartice (SO, 16.00)
Sudkov – Vikýřovice (NE, 16.00)
Libina – Štíty (NE, 16.00)

OFS OLOMOUC
II.třída
Grygov – Sigma Hodolany (SO, 16.00)
Červenka – Blatec (SO, 16.00)
Horka nad Moravou – Pňovice (SO, 16.00)
Příkazy – Přáslavice (SO, 16.00)
Hlubočky – Újezd (NE, 10.15)
Nová Hradečná – Střelice (NE, 16.00)
Šumvald – Bohuňovice B (NE, 16.00)

III.třída
Příkazy B – Nedvězí (SO, 13.30)
Dlouhá Loučka – Slavonín B (SO, 16.00)
Štarnov – Těšetice (SO, 16.00)
Bouzov – Babice (NE, 14.00)
Mladeč – Drahanovice (NE, 14.30)
Chválkovice B – Slatinice B (NE, 15.00)
Jívová – Odrlice (NE, 15.00

 

Další články