Dnes:17°C

Zítra:23°C

Sobota 25.9. Zlata
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

10. 09. 2021 - 08:22

O víkendu si fanoušci sportu na Olomoucku můžou zase pořádně užít. Hrají se zápasy všech fotbalových soutěží, také se běží 4Drun v Dubanech. A již v pátek rozheraje HC Olomouc novou hokejovou sezzonu. Stačí si jen vybrat.

HOKEJ
Extraliga
HC Olomouc - BK Mladá Boleslav (PÁ, 18.00)

FOTBAL

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1.SK Prostějov – Chrudim (SO, 17.00)

MSFL
SK Uničov – Otrokovice (NE, 10.15)

Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc U 19 – Viktoria Plzeň U 19 (SO, 11.00, hřiště Řepčín)

DIVIZE E
1.HFK Olomouc – Kozlovice (SO, 16.00)
Přerov – Skaštice (SO, 16.00)
Všechovice – Valašské Meziříčí (SO, 16.00)
FK Nové Sady – Holešov (SO, 16.00)
Šumperk – Bzenec (NE, 16.00)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
FK Mohelnice – Brodek u Přerova (SO, 10.30)
Litovel – Rapotín (SO, 16.00)
Ústí – Zábřeh (SO, 16.00)
Kralice na Hané – Bohuňovice (SO, 16.00)
Lipová – Šternberk (NE, 16.00)
Dolany – Medlov (NE, 16.00)
Velké Losiny – Jeseník (NE, 16.00)
Sigma Lutín – Želatovice (NE, 16.00)

I.A třída, skupina A
Postřelmov – Lesnice (SO, 13.00)
Náměšť na Hané – Chválkovice (SO, 16.00)
Chomoutov – Bělkovice (SO, 16.00)
Bohdíkov – 1.FC Olešnice (SO, 16.00)
Konice – Paseka (NE, 16.00)
Česká Ves – Maletín (NE, 16.00)
Loštice – Troubelice (NE, 16.00)

I.A třída, skupina B
Dub nad Moravou – Hlubočky (SO, 16.00)
FK Nové Sady B – Protivanov (NE, 10.00)
1.HFK Olomouc B – Bělotín (NE, 16.00)
Beňov – Slavonín (NE, 16.00)
Lipník nad Bečvou – Určice (NE, 16.00)
Čechovice – Kostelec na Hané (NE, 16.00)

I.B třída, skupina A
Újezdec – Pivín (SO, 16.00)
Klenovice – Radslavice (SO, 16.00)
Ústí B – Želatovice B (NE, 10.00)
Opatovice – Kovalovice (NE, 10.00)
Tovačov – Vrchoslavice (NE, 16.00)
Troubky – Jezernice (NE, 16.00)

I.B třída, skupina B
Újezdec – Pivín (S0, 16.00)
Klenovice – Radslavice (SO, 16.00)
Ústí B – Želatovice B (NE, 10.00)
Opatovice – Kovalovice (NE, 10.00)
Tovačov – Vrchoslavice (NE, 16.00)
Troubky – Jezernice (NE, 16.00)

I.B třída, skupina B
Smržice – Velká Bystřice (SO, 16.00)
Kožušany – Černovír (NE, 16.00)
Velký Týnec – Hněvotín (NE, 16.00)
Haňovice – Mostkovice (NE, 16.00)
Slatinice – Moravský Beroun (NE, 16.00)
Doloplazy – Jesenec (NE, 16.00)
Haná Prostějov – Šternberk B (NE, 16.00)

OFS OLOMOUC
II. třída
Blatec – Horka nad Moravou (SO, 16.00)
Přáslavice – Šumvald (SO, 16.00)
Střelice – Příkazy B (NE, 15.00)
Pňovice – Nová Hradečná (NE, 16.00)
Újezd – Červenka (NE, 16.00)
Sigma Hodolany – Lužice (NE, 16.00)
Bohuňovice B – Grygov (NE, 16.00)

III. třída
Drahanovice – Štarnov (SO, 15.30)
Nedvězí – Bouzov (SO, 16.00)
Slatinice B – Příkazy B (SO, 16.00)
Těšetice – Chválkovice B (SO, 16.00)
Slavonín B – Jívová (SO, 16.00)
Hraničné Petrovice – Dlouhá Loučka (SO, 16.00)
Mladeč – Odrlice (NE, 14.30)

IV.třída
Nemilany – Libavá (SO, 16.00)
Mladějovice – Velký Újezd (SO, 16.00)
Moravská Huzová – Hnojice (SO, 16.00)
Doloplazy B – Štěpánov (SO, 16.00)
Drahlov – Králová (SO, 16.00)
Střeň – Horní Loděnice (NE, 15.00)
ATLETIKA
4Drun Dubanská desítka (NE, 11.15)

Další články