Dnes:10°C

Zítra:10°C

Sobota 23.10. Teodor
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: hc-olomouc.cz

17. 09. 2021 - 08:30

O víkendu si fanoušci sportu na Olomoucku můžou zase pořádně užít. Hrají se zápasy všech fotbalových soutěží, k tomu také hokejová extraliga, basketbal v podání BK REDSTONE, interliga házenkářek nebo přípravný turnaj volejbalistek. Stačí si jen vybrat.

HOKEJ
Extraliga
HC Olomouc – Karlovy Vary (NE, 17.00)

BASKETBAL
Kooperativa NBL
BK REDSTONE Olomouc – GBA Fio banka Jindřichův Hradec (PÁ, 17.00, Čajkaréna)

HÁZENÁ
MOL liga
DHK Zora Olomouc— HK Slovan Duslo Šaľa (SO, 17.30)

VOLEJBAL
33. ročník Tomi-Remont Cupu
Pátek 17. září: Olomouc - Prostějov (15.00), Šternberk - Olymp (17.30)
Sobota 18. září: Prostějov - Olymp (10.00), Prostějov - Šternberk (15.00), Olomouc - Olymp (17.30)

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – FC Baník Ostrava (PÁ, 19.00)

2. liga žen
SK Sigma Olomouc – SK Líšeň (SO, 15.30, hř. Přáslavice)

MSFL
SK Sigma Olomouc B – Velké Meziříčí (SO, 10.15)

DIVIZE E
Hranice - Vsetín (SO, 15.30)
Kozlovice – Šumperk (NE, 15.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Mohelnice – Tatran Litovel (SO, 10.30)
Šternberk – Dolany (SO, 15.30)
Želatovice – Ústí (SO, 15.30)
Jeseník – Sigma Lutín (SO, 15.30)
Rapotín – Velké Losiny (SO, 15.30)
Lipová – Zábřeh (NE, 15.30)
Brodek u Přerova – Bohuňovice (NE, 15.30)
Medlov – Kralice na Hané (NE, 15.30)

I.A třída, skupina A
1.FC Olešnice – Troubelice (SO, 15.30)
Maletín – Loštice (SO, 15.30)
Bělkovice – Česká Ves (SO, 15.30)
Chválkovice – Chomoutov (S0, 15.30)
Lesnice – Náměšť na Hané (NE, 15.30)
Paseka – Postřelmov (NE, 15.30)
Bohdíkov – Konice (NE, 15.30)

I.A třída, skupina B
Určice – Čechovice (SO, 15.30)
Hlubočky – Lipník nad Bečvou (SO, 15.30)
Protivanov – Dub nad Moravou (SO, 15.30)
Slavonín – Nové Sady B (SO, 15.30)
Bělotín – Beňov (SO, 15.30)
Plumlov – 1.HFK Olomouc B (SO, 15.30)

I.B třída, skupina A
Otaslavice – Újezdec (SO, 15.30)
Jezernice – Radslavice (NE, 10.00)
Vrchoslavice – Klenovice (NE, 15.30)
Kovalovice – Tovačov (NE, 15.30)
Želatovice B – Opatovice (NE, 15.30)
Pivín – Ústí B (NE, 15.30)
Troubky – Horní Moštěnice (NE, 15.30)

I.B třída, skupina B
Hněvotín – Černovír (SO, 15.30)
Moravský Beroun – Doloplazy (SO, 15.30)
Mostkovice – Slatinice (NE, 15.30)
Velký Týnec – Haňovice (NE, 15.30)
Velká Bystřice – Kožušany (NE, 15.30)
Šternberk B – Smržice (NE, 15.30)
Jesenec – Haná Prostějov (NE, 15.30)

I.B třída, skupina C
Nový Malín – Sudkov (SO, 15.30)
Libina – Bernartice (SO, 15.30)
Bludov – Vikýřovice (SO, 15.30)
Jindřichov – Štíty (SO, 15.30)
Písečná – Žulová (SO, 15.30)
Zvole – Velké Losiny B (SO, 15.30)
Ruda nad Moravou – Mikulovice (NE, 15.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Grygov – Lužice (SO, 15.30)
Horka nad Moravou – Újezd (SO, 15.30)
Příkazy A – Pňovice (SO, 15.30)
Hlubočky B – Sigma Hodolany (NE, 10.15)
Nová Hradečná – Blatec (NE, 15.30)
Šumvald – Střelice (NE, 15.30
Bohuňovice B – Přáslavice (NE, 15.30)

III.třída
Příkazy B – Těšetice (SO, 13.00)
Štarnov – Odrlice (SO, 15.30)
Babice – Nedvězí (SO, 15.30)
Bouzov – Slatinice B (NE, 10.00)
Mladeč – Slavonín (NE, 14.30)
Jívová – Hraničné Petrovice (NE, 15.00)
Chválkovice B – Drahanovice (NE, 15.00)

IV.třída
Králová – Jiříkov (SO, 15.00)
Horní Loděnice – Drahlov (SO, 15.00)
Libavá – Huzová (SO, 15.30)
Štěpánov – Střeň (SO, 15.30)
Nemilany – Mladějovice (SO, 15.30)
Velký Újezd – Moravská Huzová (NE, 15.00)
Hnojice – Doloplazy (NE, 15.30)

Další články