Dnes:11°C

Zítra:10°C

Sobota 23.10. Teodor
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

24. 09. 2021 - 08:30

Poslední víkend v září si fanoušci sportu na Olomoucku můžou zase pořádně užít. Hrají se zápasy všech fotbalových soutěží, k tomu také hokejová extraliga. Stačí si jen vybrat.

HOKEJ
Extraliga
HC Olomouc – Mountfield Hradec Králové (PÁ, 18.00)
HC Olomouc – Liberec (NE, 17.00)

FOTBAL
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1.SK Prostějov – SFC Opava (NE, 16.30)

Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc U 19 – Slavia Praha U 19 (SO, 12.30)

MSFL
SK Uničov – SK Sigma Olomouc B (NE, 10.15)

DIVIZE E
1.HFK Olomouc – SK Hranice (SO, 15.30)
FK Nové Sady – Kozlovice (SO, 15.30)
Přerov – Holešov (NE, 15.30)
Šumperk – Strání (NE, 15.30)
Všechovice – Bzenec (NE, 15.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Litovel – Brodek u Přerova (SO, 15.30)
Ústí – Jeseník (SO, 15.30)
Kralice na Hané – Šternberk (SO, 15.30)
Velké Losiny – Mohelnice (NE, 15.30)
Sigma Lutín – Rapotín (NE, 15.30)
Lipová – Želatovice (NE, 15.30)
Dolany – Zábřeh (NE, 15.30)
Bohuňovice – Medlov (NE, 15.30)

I.A třída, skupina A
Postřelmov – Bohdíkov (SO, 13.00)
Náměšť na Hané – Paseka (SO, 15.30)
Chomoutov – Lesnice (SO, 15.30)
Česká Ves – Chválkovice (SO, 15.30)
Loštice – Bělkovice (NE, 15.30)
Troubelice – Maletín (NE, 15.30)
Konice – 1.FC Olešnice (NE, 15.30)

I.A třída, skupina B
Kostelec – Určice (SO, 15.30)
Dub nad Moravou – Slavonín (SO, 15.30)
Nové Sady B – Bělotín (NE, 10.00)
Lipník nad Bečvou – Protivanov (NE, 15.30)
Čechovice – Hlubočky (NE, 15.30)
Beňov – Plumlov (NE, 15.30)

I.B třída, skupina A
Horní Moštěnice – Jezernice (SO, 15.30)
Újezdec – Troubky (SO, 15.30)
Klenovice – Kovalovice (SO, 15.30)
Opatovice – Pivín (NE, 10.00)
Otaslavice – Ústí B (NE, 15.00)
Tovačov – Želatovice B (NE, 15.30)
Radslavice – Vrchoslavice (NE, 15.30)

I.B třída, skupina B
Smržice – Jesenec (SO, 15.30)
Černovír – Velká Bystřice (NE, 10.00)
Haňovice – Hněvotín (NE, 15.30)
Slatinice – Velký Týnec (NE, 15.30)
Doloplazy – Mostkovice (NE, 15.30)
Moravský Beroun – Haná Prostějov (NE, 15.30)
Kožušany – Šternberk (NE, 15.30)

I.B třída, skupina C
Mikulovice – Nový Malín (SO, 15.00)
Velké Losiny B – Ruda nad Moravou (SO, 15.30)
Štíty – Písečná (SO, 15.30)
Vikýřovice – Jindřichov (SO, 15.30)
Bernartice – Bludov (SO, 15.30)
Žulová – Zvole (NE, 14.30)

OFS OLOMOUC
II. třída
Pňovice – Šumvald (SO, 15.30)
Blatec – Příkazy (SO, 15.30)
Újezd – Nová Hradečná (SO, 15-30)
Lužice – Hlubočky B (SO, 15.30)
Přáslavice – Grygov (SO, 15.30)
Střelice – Bohuňovice B (NE, 15.00)
Sigma Hodolany – Červenka (NE, 15.30)

III. třída
Slatinice B – Babice (SO, 15.30)
Těšetice – Bouzov (SO, 15.30)
Hraničné Petrovice – Mladeč (SO, 15.30)
Dlouhá Loučka – Jívová (SO, 15.30)
Chválkovice B – Odrlice (NE, 15.00)
Slavonín B - -Štarnov (NE, 15.30)
Drahanovice – Příkazy B (NE, 15.30)

IV.třída
Drahlov – Štěpánov (SO, 15.30)
Jiříkov – Horní Loděnice (SO, 15.30)
Huzová – Králová (SO, 15.30)
Mladějovice – Libavá (SO, 15.30)
Moravská Huzová – Nemilany (SO, 15.30)
Doloplazy B – Velký Újezd (SO, 15.30)
Střeň – Hnojice (NE, 15.00)

Další články