Dnes:-2°C

Zítra:3°C

Úterý 18.1. Vladislav
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

15. 10. 2021 - 08:30

O víkendu si fanoušci sportu na Olomoucku můžou pořádně užít. Hrají se zápasy všech fotbalových soutěží, k tomu také extraliga volejbalistek. A už v pátek doma Mora proti Litvínovu. Stačí si jen vybrat.

HOKEJ
Extraliga
HC Olomouc – Litvínov (PÁ, 18.00)

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – MFK Karviná (NE, 16.00)

2.liga
1. SK Prostějov – Jihlava (SO, 15.30)

MSFL
SK Sigma Olomouc B – Vrchovina (NE, 10.15)

2.liga žen
SK Sigma Olomouc – Baník Ostrava (NE, 14.30, hř. Přáslavice)

DIVIZE E
1.HFK Olomouc – Všechovice (SO, 14.30)
Hranice – Valašské Meziříčí (SO, 14.30)
Šumperk – Nové Sady (NE, 14.30)
Kozlovice – Slavičín (NE, 14.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Mohelnice – Lipová (SO, 10.30)
Litovel – Ústí (SO, 14.30)
Želatovice – Bohuňovice (SO, 14.30)
Jeseník – Kralice na Hané (SO, 14.30)
Rapotín – Dolany (SO, 14.30)
Brodek u Přerova – Šternberk (NE, 14.30)
Medlov – Zábřeh (NE, 14.30)
Velké Losiny – Sigma Lutín (NE, 14.30)

I.A třída, skupina A
1.FC Olešnice – Bělkovice (SO, 14,30)
Chválkovice – Maletín (SO, 14.30)
Bohdíkov – Česká Ves (SO, 14.30)
Postřelmov – Náměšť na Hané (SO, 14.30)
Lesnice – Troubelice (NE, 14.30)
Paseka – Loštice (NE, 14.30)
Konice – Chomoutov (NE, 14.30)

I.A třída, skupina B
Slavonín – Kostelec na Hané (SO, 14.30)
Bělotín – Čechovice (SO, 14.30)
Plumlov – Lipník nad Bečvou (SO, 14.30)
Protivanov – Určice (NE, 14.30)
1.HFK Olomouc B – Dub nad Moravou (NE, 14.30(
Beňov – Nové Sady B (NE, 14.30)

I.B třída, skupina A
Hněvotín – Šternberk B (SO, 14.30)
Moravský Beroun – Černovír (SO, 14.30)
Jesenec – Velká Bystřice (NE, 14.30)
Mostkovice – Kožušany (NE, 14.30)
Velký Týnec – Smržice (NE, 14.30)
Hańovice – Haná Prostějov (NE, 14.30)
Slatinice – Doloplazy (NE, 14.30)

I.B třída, skupina C
Nový Malín – Bludov (SO, 14.30)
Jindřichov – Libina (SO, 14.30)
Písečná – Sudkov (SO, 14.30)
Zvole – Bernartice (SO, 14.30)
Velké Losiny B – Žulová (SO, 14.30)
Ruda nad Moravou – Vikýřovice (SO, 14.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Grygov – Červenka (SO, 14.30)
Horka nad Moravou – Hlubočky B (SO, 14.30)
Příkazy B – Sigma Hodolany (SO, 14.30)
Přáslavice – Blatec (SO, 14.30)
Střelice – Pňovice (NE, 14.30)
Bohuňovice B – Újezd (NE, 14.30)
Nová Hradečná – Lužice (NE, 14.30)

III.třída
Příkazy B – Hraničné Petrovice (SO, 12.00)
Štarnov – Jívová (SO, 14.30)
Babice – Odrlice (SO, 14.30)
Nedvězí – Drahanovice (SO, 14.30)
Slatinice B – Těšetice (SO, 14.30)
Bouzov – Slavonín B (NE, 14.00)
Chválkovice B – Dlouhá Loučka (NE, 14.30)

IV. třída
Město Libavá – Horní Loděnice (SO, 14.30)
Štěpánov – Králová (SO, 14.30)
Nemilany – Drahlov (SO, 14.30)
Mladějovice – Střeň (SO, 14.30)
Moravská Huzová – Doloplazy B (SO, 14.30)
Hnojice – Huzová (NE, 14.30)
Velký Újezd – Jiříkov (NE, 14.30)

VOLEJBAL
Extraliga žen
VK UP Olomouc – Brno (SO, 17.00)
Šternberk – Liberec (SO, 17.00)

Další články