Dnes:1°C

Zítra:1°C

Neděle 28.11. René
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

22. 10. 2021 - 08:32

O víkendu si fanoušci sportu na Olomoucku můžou zase pořádně užít. Hrají se zápasy skoro všech fotbalových soutěží, k tomu také interliga házenkáře nebo futsal. A v neděli doma Mora proti Spartě. Stačí si jen vybrat.

HOKEJ
Extraliga
HC Olomouc – Sparta Praha (NE, 17.20)

FOTBAL
MSFL
Uničov – Hlučín (NE, 10.15)

Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc U 19 – Zlín U 19 (SO, 11.00)

DIVIZE E
Přerov – 1.HFK Olomouc (SO, 14.30)
FK Nové Sady – Hranice (SO, 14.30)
Všechovice – Šumperk (NE, 14.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Ústí – Velké Losiny (SO, 14.30)
Kralice na Hané – Rapotín (SO, 14.30)
Šternberk – Zábřeh (SO, 14.30)
Bohuňovice – Jeseník (NE, 14.30)
Medlov – Želatovice (NE, 14.30)
Lipová – Litovel (NE, 14.30)
Dolany – Mohelnice (NE, 14.30)
Sigma Lutín – Brodek u Přerova (NE, 14.30)

I.A třída, skupina A
Loštice – Bohdíkov (SO, 10.00)
Maletín – Lesnice (SO, 14.30)
Bělkovice – Chválkovice (SO, 14.30)
Náměšť na Hané – 1.FC Olešnice (SO, 14.30)
Chomoutov – Postřelmov (SO, 14.30)
Česká Ves – Konice (SO, 14.30)
Troubelice – Paseka (NE, 14.30)

I.A třída, skupina B
Dub nad Moravou – Beňov (SO, 14.30)
Lipník nad Bečvou – 1.HFK Olomouc B (SO, 14.30)
Určice – Slavonín (SO, 14.30)
Hlubočky – Protivanov (SO, 14.30)
Nové Sady B – Kojetín (NE, 10.00)
Čechovice – Plumlov (NE, 14.30)
Kostelec na Hané – Bělotín (NE, 14.30)

I.B třída, skupina A
Klenovice – Troubky (SO, 14.30)
Ústí B – Jezernice (NE, 10.00)
Opatovice – Újezdec (NE, 10.00)
Tovačov – Horní Moštěnice (NE, 14.30)
Radslavice – Otaslavice (NE, 14.30)
Vrchoslavice – Pivín (NE, 14.30)
Kovalovice – Želatovice B (NE, 14.30)

I.B třída, skupina B
Haná Prostějov – Slatinice (SO, 14.30)
Smržice – Haňovice (SO, 14.30)
Černovír – Mosktovice (NE, 10.00)
Velká Bystřice – Moravský Beroun (NE, 14.30)
Šternberk B – Jesenec (NE, 14.30)
Kožušany – Velký Týnec (NE, 14.30)
Doloplazy – Hněvotín (NE, 14.30)

I.B třída, skupina C
Štíty – Velké Losiny B (SO, 14.30)
Vikýřovice – Mikulovice (SO, 14.30)
Bernartice – Ruda nad Moravou (SO, 14.30)
Sudkov – Zvole (SO, 14.30)
Libina – Písečná (SO, 14.30)
Bludov – Jindřichov (SO, 14.30)
Žulová – Nová Malín (NE, 14.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Blatec – Střelice (SO, 14.30)
Lužice – Příkazy (SO, 14.30)
Červenka – Horka nad Moravou (SO, 14.30)
Hlubočky B – Nová Hradečná (NE, 10.15)
Újezd – Přáslavice (NE, 14.30)
Sigma Hodolany – Šumvald (NE, 14.30)
Pňovice – Grygov (NE, 14.30)

III.třída
Hraničné Petrovice – Bouzov (SO, 14.30)
Dlouhá Loučka – Příkazy B (SO, 14.30)
Nedvězí – Ordlice (SO, 14.30)
Slavonín B – Babice (NE, 14.30)
Jívová – Chválkovice B (NE, 14.30)
Mladeč – Štarnov (NE, 14.30)
Drahanovice – Slatinice B (NE, 14.30)

IV.třída
Doloplazy B – Libavá (SO, 14.30)
Drahlov – Mladějovice (SO, 14.30)
Jiříkov – Nemilany (SO, 14.30)
Huzová – Velký Újezd (SO, 14.30)
Králová – Hnojice (SO, 14.30)
Horní Loděnice – Štěpánov (SO, 14.30)
Střeň – Moravská Huzová (NE, 14.30)

HÁZENÁ
Interliga žen
DHK Zora Olomouc – Hodonín (SO, 17.30)

FUSTAL
2.liga východ
SK UP Olomouc – Baník Ostrava (NE, 19.00)

Další články