Pátek 20.5. Zbyšek
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

29. 10. 2021 - 08:30

O víkendu si fanoušci sportu na Olomoucku můžou zase pořádně užít. Hrají se, letos naposledy, zápasy skoro všech fotbalových soutěží, k tomu také FORTUNA:LIGA, extraliga volejbalistek nebo futsal. A již v pátek doma Mora proti Českým Budějovicím. Stačí si jen vybrat.

HOKEJ
Extraliga
HC Olomouc – Motor České Budějovice (PÁ, 18.00)

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko (SO, 18.00)

2 .liga
1.SK Prostějov – Líšeň (SO, 14.30)

MSFL
SK Sigma Olomouc B – Jihlava B (NE, 10.15)

2. liga žen
SK Sigma Olomouc – Teplice (SO, 14.00)

DIVIZE E
1.HFK Olomouc – Slavičín (SO, 14.00)
FK Nové Sady – Všechovice (SO 14.30)
Šumperk – Přerov (NE, 14.00)
Kozlovice – Skaštice (NE, 14.00)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Mohelnice – Kralice na Hané (SO, 10.30)
Želatovice – Šternberk (SO, 14.30)
Jeseník – Medlov (SO, 14.30)
Rapotín – Bohuňovice (SO, 14.30)
Litovel – Dolany (SO, 14.30)
Brodek u Přerova – Zábřeh (NE, 14.30)
Velké Losiny – Lipová (NE, 14.30)
Sigma Lutín – Ústí (NE, 14.30)

I.A třída, skupina A
Chválkovice – 1.FC Olešnice (SO, 14.30)
Bohdíkov – Troubelice (SO, 14.30)
Postřelmov – Česká Ves (SO, 14.30)
Náměšť na Hané – Chomoutov (SO, 14.30)
Lesnice – Bělkovice (NE, 14.30)
Paseka – Maletín (NE, 14.30)
Konice – Loštice (NE, 14.30)

I.A třída, skupina B
Bělotín – Určice (SO, 14.30)
Plumlov – Kostelec na Hané (SO, 14.30)
Nové Sady B – Dub nad Moravou (NE, 10.00)
Slavonín – Hlubočky (NE, 14.30)
1.HFK Olomouc B – Čechovice (NE, 14.30)
Beňov – Lipník nad Bečvou (NE, 14.30)

I.B třída, skupina A
Otaslavice – Vrchoslavice (SO, 14.30)
Troubky – Radslavice (SO, 14.30)
Horní Moštěnice – Klenovice (SO, 14.30)
Újezdec – Tovačov (SO, 14.30)
Ústí B - Opatovice (NE, 10.00)
Želatovice B – Jezernice (NE, 14.30)
Pivín – Kovalovice (NE, 14.30)

I.B třída, skupina B
Jesenec – Hněvotín (SO, 14.30)
Moravský Beroun – Šternberk B (SO, 14.30)
Mostkovice – Velká Bystřice (NE, 14.30)
Velký Týnec – Černovír (NE, 14.30)
Haňovice – Kožušany (NE, 14.30)
Slatinice – Smržice (NE, 14.30)
Doloplazy – Haná Prostějov (NE, 14.30)

I.B třída, skupina C
Mikulovice – Bernartice (SO, 14.00)
Jindřichov – Nový Malín (SO, 14.30)
Písečná – Bludov (SO, 14.30)
Zvole – Libina (SO, 14.30)
Velké Losiny B – Vikýřovice (SO, 14.30)
Žulová – Štíty (SO, 14.30)
Ruda nad Moravou – Sudkov (NE, 14.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Grygov – Horka nad Moravou (SO, 14.30)
Střelice – Újezd (SO, 14.30)
Nová Hradečná – Červenka (NE, 14.30)
Příkazy - Hlubočky B (NE, 14.30)
Šumvald – Lužice (NE, 14.30)
Bohuňovice – Sigma Hodolany (NE, 14.30
Pňovice – Blatec (NE, 14.30)

III.třída
Příkazy B – Jívová (SO, 14.30)
Babice – Hraničné Petrovice (SO, 14.30)
Nedvězí – Slavonín B (SO, 14.30)
Těšetice – Drahanovice (SO, 14.30)
Bouzov – Dlouhá Loučka (NE, 14.00)
Chválkovice B – Madeč (NE, 14.30)

IV.třída
Velký Újezd – Králová (SO, 14.00)
Štěpánov – Libavá (SO, 14.30)
Hnojice – Horní Loděnice (SO, 14.30)
Nemilany – Huzová (SO, 14.30)
Mladějovice – Jiříkov (SO, 14.30)
Moravská Huzová – Drahlov (SO, 14.30)
Doloplazy B – Střeň (SO, 14.30)

VOLEJBAL
Extraliga žen
VK UP Olomouc - Frýdek-Místek (SO, 17.00)

FUTSAL
Pohár SFČR, čtvrtfinále
SK UP Olomouc – FK Chrudim (NE, 19.00)

Další články