Dnes:15°C

Zítra:17°C

Pondělí 16.9. Ludmila
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

23. 08. 2019 - 07:55

Prodloužený víkend čeká fanoušku sportu na Olomoucku. Sigma hraje svůj ligový zápas už v pátek, samosebou výživné a plné akcí pak budou i sobota a neděle.

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – FK Teplice (pátek, 18.00)

MSFL
SK Sigma Olomouc B – Uherský Brod (neděle, 10.15)

DIVIZE E
1.HFK Olomouc – Strání (sobota, 14.00)

KFS Olomouc
Krajský přebor
Kralice na Hané – Lipová (sobota, 16.30)
Šternberk – Velké Losiny (sobota, 16.30)
Želatovice – Mohelnice (sobota, 16.30)
Jeseník – Černovír (sobota, 16.30)
Opatovice – Dolany (neděle, 10.00)
Zábřeh – Litovel (neděle, 16.30)
Bohuňovice – Ústí (neděle, 16.30)
Medlov – Sigma Lutín (neděle, 16.30)

I.A třída, skupina A
Chomoutov – Řeťezárna Česká Ves (sobota, 16.30)
Hlubočky - 1. FC Olešnice (sobota, 16.30)
Maletín – Haňovice (sobota, 16.30)
Chválkovice – Bohdíkov (sobota, 16.30)
Rapotín – Troubelice (sobota, 16.30)
Paseka – Náměšť na Hané (neděle, 15.00)
Lesnice – Bělkovice (neděle, 10.30)

I.A třída, skupina B
Lipník – Bělotín (sobota, 16.30)
Kojetín – Slavonín (sobota, 16.30)
Čechovice – Brodek u Přerova (neděle, 16.30)
Kostelec na Hané – Protivanov (neděle, 16.30)
1.HFK Olomouc B – Nové Sady B (neděle, 16.30)
Konice – Plumlov (neděle, 16.30)
Beňov – Určice (neděle, 16.30)

I.B třída, skupina A
Otaslavice – Radslavice (sobota, 16.30)
Křenovice – Ústí B (sobota, 16.30)
Újezdec – Tovačov (sobota, 16.30)
Jezernice – Vrchoslavice (neděle, 10.00)
Kovalovice – Horní Moštěnice (neděle, 16.30)
Želatovice B – Troubky (neděle, 16.30)
Pivín – Mostkovice (neděle, 16.30)

I.B třída, skupina B
Hněvotín – Smržice (sobota, 16.30)
Moravský Beroun – Haná Prostějov (sobota, 16.30)
Loštice – Kožušany (neděle, 16.30)
Doloplazy – Slatinice (neděle, 16.30)
Velká Bystřice – Leština (neděle, 16.30)
Šternberk B – Dub nad Moravou (neděle, 16.30)
Jesenec – Velký Týnec (neděle, 16.30)

I.B třída, skupina C
Bernartice – Štíty (sobota, 16.30)
Sudkov – Žulová (sobota, 16.30)
Libina – Loučná nad Desnou (sobota, 16.30)
Bludov – Zlaté Hory (sobota, 16.30)
Jindřichov – Ruda nad Moravou (sobota, 16.30)
Písečná – Postřelmov (sobota, 16.30)
Nový Malín – Vikýřovice (sobota, 16.30)

OFS Olomouc
II. třída
Blatec – Dlouhá Loučka (sobota, 16.30)
Grygov – Horka nad Moravou (sobota, 16.30)
Červenka – Lužice (sobota, 16.30)
Přáslavice – Šumvald (sobota, 16.30)
Náklo – Střelice (neděle, 16.30)
Nová Hradečná – Drahanovice (neděle, 16.30)
Sigma Hodolany – Příkazy (neděle, 16.30)
Ujezd – Bohuňovice B (neděle, 17.00)

III. třída
Jívová – Slatinice B (sobota, 10.00)
Králová – Babice (sobota, 15.00)
Hraničné Petrovice – Těšetice (sobota, 16.30)
Hlubočky B – Odrlice (neděle, 10.15)
Mladeč – Nedvězí (neděle, 14.30)
Chválkovice B – Štarnov (neděle, 15.00)
Slavonín B – Příkazy B (neděle, 16.30)
Pňovice – Bouzov (neděle, 16.30)

IV. třída
Štěpánov – Hnojice (sobota, 16.30)
Nemilany – Město Libavá (sobota, 16.30)
Dalov – Moravská Huzová (neděle, 15.00)
Střeň – Jiříkov (neděle, 15.00)
Vilémov – Mladějovice (neděle, 15.00)
Velký Újezd – Luká (neděle, 15.00)
Huzová – Doloplazy B (neděle, 16.30)
Drahlov – Horní Loděnice (neděle, 17.00)

STOLNÍ TENIS
Seamaster 2019 ITTF World Tour (sobota i neděle, Sportovní centrum Omega)

ATLETIKA
RunTour Olomouc (sobota, Smetanovy sady, 8.00)

OSTATNÍ
Nutrend Strongman Olomouc (sobota, 13.00, Korunní pevnůstka Olomouc)

Petr Pelíšek
Autor: Petr Pelíšek

0 komentářů

Další články