Dnes:25°C

Zítra:26°C

Úterý 9.8. Roman
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

25. 03. 2022 - 08:30

Fanoušci sportu na Olomoucku můžou poslední březnový víkend zase pořádně užít. Už se hrají téměř všechny fotbalové soutěže, k tomu ještě v neděli doma házenkářky DHK Zora Olomouc.

FOTBAL
MSFL
SK Sigma Olomouc – Uherský Brod (NE, 10.15)
SK Uničov – Rosice (NE, 10.15)

DIVIZE E
Všechovice – Hranice (SO, 15.00)
FK Nové Sady – Přerov (SO, 15.00)
1.HFK Olomouc – Vsetín (SO, 15.00)
Šumperk – Slavičín (NE, 15.00)
Kozlovice – Valašské Meziříčí (NE, 15.00)

KFS Olomouc
Krajský přebor
Tatran Litovel – Medlov (SO, 15.00)
Mohelnice – Šternberk (SO, 15.00)
Jeseník – Želatovice (SO, 15.00)
Ústí – Dolany (NE, 10.00)
Lipová – Brodek u Přerova (NE, 15.00)
Sigma Lutín – Kralice na Hané (NE, 15.00)
Velké Losiny – Bohuňovice (NE, 15.00)
Rapotín – Zábřeh (NE, 15.00)

I.A třída, skupina A
1.FC Olešnice – Náměšť na Hané (SO, 15.00)
Postřelmov – Chomoutov (SO, 15.00)
Bohdíkov – Loštice (SO, 15.00)
Chválkovice – Bělkovice (SO, 15.00)
Konice – Řetězárna (NE, 15.00)
Paseka – Troubelice (NE, 15.00)
Lesnice – Maletín (NE, 15.00)

I.A třída, skupina B
Plumlov – Čechovice (SO, 15.00)
Bělotín – Kostelec na Hané (SO, 15.00)
Slavonín – Určice (SO, 15.00)
Beňov – Dub nad Moravou (NE, 15.00)
1.HFK Olomouc B – Lipník nad Bečvou (NE, 15.00)
Protivanov – Hlubočky (NE, 15.00)

I.B třída, skupina A
Újezdec – Opatovice (SO, 15.00)
Horní Moštěnice – Tovačov (SO, 15.00)
Otaslavice – Radslavice (SO, 15.00)
Jezernice – Ústí B (NE, 15.00)
Troubky – Klenovice (NE, 15.00)
Pivín – Vrchoslavice (NE, 15.00)
Želatovice B – Kovalovice (NE, 15.00)

I.B třída, skupina B
Moravský Beroun – Velká Bystřice (SO, 15.00)
Haná Prostějov – Slatinice (NE, 10.15)
Haňovice – Smržice (NE, 15.00)
Velký Týnec – Kožušany (NE, 15.00)
Mostkovice – Černovír (NE, 15.00)
Jesenec – Šternberk B (NE, 15.00)
Hněvotín – Doloplazy (NE, 15.00)

OFS OLOMOUC
II.třída
Příkazy – Nová Hradečná (SO, 12.30)
Přáslavice – Hlubočky B (SO, 15.00)
Horka – Šumvald (SO, 15.00)
Újezd – Grygov (NE, 15.00)
Pňovice – FC Sigma Hodolany (NE, 15.00)
Střelice – Lužice (NE, 15.00)
Bohuňovice B – Červenka (NE, 15.00)

III.třída
Těšetice – Hraničné Petrovice (SO, 15.00)
Slatinice B – Dlouhá Loučka (SO, 15.00)
Nedvězí – Jívová (SO, 15.00)
Babice – Mladeč (SO, 15.00)
Příkazy B – Chválkovice B (SO, 15.00)
Bouzov – Štarnov (NE, 14.00)
Drahanovice – Slavonín B (NE, 15.00)

HÁZENÁ
Interliga žen
DHK Zora Olomouc – Dunajská Streda (NE, 17.00)

Další články