Pátek 20.5. Zbyšek
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

06. 09. 2019 - 08:00

První kompletní zářijový víkend si mohou fanoušci sportu zase parádně užít. Nejvyšší fotbalová soutěž má sice reprezentační přestávku, ale další soutěže se hrají, kromě toho také tři velmi zajímavé exhibice.

FOTBAL
EXHIBICE
Zápas hvězd (Prostějov, pátek, 17.00)
Zápas století (Andrův stadion, neděle, 14.00)
FC Sigma Hodolany – Bohemians Praha (neděle, 15.00)

MSFL
SK Sigma Olomouc B – Vrchovina (sobota, 16.00)

DIVIZE E
1.HFK Olomouc – Přerov (sobota, 16.00)
Hranice – Slavičín (sobota, 16.00)
Šumperk – Hodonín (neděle, 10.15)
Kozlovice – Strání (neděle, 16.00)
Všechovice – Skaštice (neděle, 16.00)

KFS Olomouc
Krajský přebor

Bohuňovice – Dolany (sobota, 16.00)
Šternberk – Ústí (sobota, 16.00)
Želatovice – Velké Losiny (sobota, 16.00)
Jeseník – Litovel (sobota, 16.00)
Černovír – Mohelnice (neděle, 10.00)
Opatovice – Kralice na Hané (neděle, 10.00)
Zábřeh – Lutín (neděle, 16.00)
Medlov – Lipová (neděle, 16.00)

I.A třída, skupina A
Chomoutov – Hlubočky (sobota, 16.00)
Chválkovice – Haňovice (sobota, 16.00)
Rapotín – Bělkovice-Lašťany (sobota, 16.00)
Paseka – Řetězárna (neděle, 15.00)
Maletín – 1.FC Olešnice (neděle, 16.00)
Lesnice – Náměšť na Hané (neděle, 16.00)
Troubelice – Bohdíkov (neděle, 16.00)

I.A třída, skupina B
Kojetín – Čechovice (sobota, 16.00)
Kostelec na Hané – Slavonín (sobota, 16.00)
Lipník nad Bečvou – Plumlov (sobota, 16.00)
Bělotín – Určice (sobota, 16.00)
1.HFK Olomouc B – Brodek u Přerova (neděle, 16.00)
Konice – Protivanov (neděle, 16.00)
Beňov – FK Nové Sady (neděle, 16.00)

I.B třída, skupina A
Vrchoslavice – Klenovice (sobota, 16.00)
Újezdec – Radslavice (sobota, 16.00)
Jezernice – Otaslavice (neděle, 10.00)
Kovalovice – Ústí B (neděle, 16.00)
Želatovice B – Tovačov (neděle, 16.00)
Pivín – Horní Moštěnice (neděle, 16.00)
Mostkovice – Troubky (neděle, 16.00)

I.B třída, skupina B
Hněvotín – Loštice (sobota, 16.00)
Jesenec – Leština (sobota, 16.00)
Haná Prostějov – Velký Týnec (sobota, 16.00)
Doloplazy – Smržice (neděle, 10.15)
Velká Bystřice – Kožušany (neděle, 10.15)
Šternberk B – Slatinice (neděle, 16.00)
Moravský Beroun – Dub (neděle, 16.00)

I.B třída, skupina C
Nový Malín – Bernartice (sobota, 16.00)
Sudkov – Vikýřovice (sobota, 16.00)
Libina – Štíty (sobota, 16.00)
Bludov – Žulová (sobota, 16.00)
Jindřichov – Loučná nad Desnou (sobota, 16.00)
Písečná – Zlaté Hory (sobota, 16.00)
Postřelmov – Ruda nad Moravou (neděle, 17.00)

OFS OLOMOUC
II. třída
Blatec – Nová Hradečná (sobota, 16.00)
Grygov – Dlouhá Loučka (sobota, 16.00)
Červenka – Drahanovice (sobota, 16.00)
Náklo – Horka nad Moravou (sobota, 16.00)
Přáslavice – Lužice (sobota, 16.00)
Újezd – Střelice (neděle, 16.00)
Příkazy – Bohuňovice B (neděle, 16.00)
Sigma Hodolany – Šumvald (neděle, 17.00)

III. třída
Králová – Nedvězí (sobota, 15.00)
Hraničné Petrovice – Hlubočky B (sobota, 16.00)
Pňovice – Slatinice B (sobota, 16.00)
Slavonín B – Babice (neděle, 10.00)
Chválkovice B – Bouzov (neděle, 10.45)
Příkazy B – Štarnov (neděle, 13.30)
Mladeč – Odrlice (neděle, 14.30)
Jívová – Těšetice (neděle, 15.00)

IV. třída
Nemilany – Hnojice (sobota, 16.00)
Drahlov – Jiříkov (sobota, 16.00)
Huzová – Libavá (sobota, 16.00)
Štěpánov – Mladějovice (sobota, 16.00)
Moravská Huzová – Doloplazy (sobota, 16.00)
Střeň – Velký Újezd (neděle, 15.00)
Dalov – Horní Loděnice (neděle, 15.00)
Vilémov – Luká (neděle, 15.00)

OSTATNÍ
UF Challenge 2019 (Ultimate Fitness Olomouc, sobota, 7.00-18.00).

Další články