Čtvrtek 26.5. Filip
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

06. 05. 2022 - 07:30

O víkendu si můžou fanoušci sportu na Olomoucku užít. Kromě baterie fotbalových zápasů všech úrovní, které odstartuje již v pátek duel Sigmy proti Mladé Boleslavi, také v neděli závody v bikeparku v Nemilanech.

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav (PÁ, 17.00)

MSFL
SK Uničov – Frýdek-Místek (NE, 10.15)

DIVIZE E
FK Nové Sady – Bzenec (S0, 16.30)
1.HFK Olomouc – Strání (SO, 16.30)
Přerov – Valašské Meziřící (SO, 16.30)
Šumperk – Kozlovice (SO, 16.30)
Všechovice – Holešov (NE, 16.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Kralice – Medlov (SO, 16.30)
Litovel – Mohelnice (SO, 16.30)
Ústí – Želatovice (NE, 10.00)
Sigma Lutín – Jeseník (NE, 16.30)
Velké Losiny – Rapotín (NE, 16.30)
Dolany – Šternberk (NE, 16.30)
Zábřeh – Lipová (NE, 16.30)
Bohuňovice – Brodek u Přerova (NE, 16.30)

I.A třída, skupina A
Řetězárna – Troubelice (SO, 16.30)
Chomoutov – Maletín (SO, 16.30)
Náměšť na Hané – Bělkovice (SO, 16.30)
Bohdíkov – Paseka (SO, 16.30)
Postřelmov – Chválkovice (NE, 16.30)
Konice – Lesnice (NE, 16.30)
Loštice – 1.FC Olešnice (NE, 16.30)

I.A třída, skupina B
Lipník nad Bečvou – Kostelec na Hané (SO, 16.30)
Plumlov – Bělotín (SO, 16.30)
Nové Sady B – Hlubočky (NE, 10.00)
Beňov – Protivanov (NE, 16.30)
1.HFK Olomouc B – Slavonín (NE, 16.30)
Určice – Dub nad Moravou (NE, 16.30)

I.B třída, skupina A
Újezdec - Želatovice B (SO, 16.30)
Horní Moštěnice – Pivín (SO, 16.30)
Opatovice – Vrchoslavice (NE, 10.00)
Ústí B – Kovalovice (NE, 14.30)
Troubky – Otaslavice (NE, 16.30)
Tovačov – Radslavice (NE, 16.30)

I.B třída, skupina B
Smržice – Černovír (SO, 16.30)
Haná Prostějov – Velká Bystřice (SO, 16.30)
Doloplazy – Šternberk B (NE, 16.30)
Slatinice – Jesenec (NE, 16.30)
Haňovice – Moravský Beroun (NE, 16.30)
Velký Týnec – Mostkovice (NE, 16.30)
Kožušany – Hněvotín (NE, 16.30)

I.B třída, skupina C
Mikulovice – Písečná (SO, 15.00)
Bernartice – Nový Malín (SO, 16.30)
Vikýřovice – Sudkov (SO, 16.30)
Štíty – Libina (SO, 16.30)
Velké Losiny B – Jindřichov (SO, 16.30)
Žulová – Bludov (NE, 14.30)
Ruda nad Moravou – Zvole (NE, 16.30)

OFS OLOMOUC
II. třída
Blatec – Nová Hradečná (SO, 16.30)
Lužice – Grygov (SO, 16.30)
Přáslavice – Bohuňovice B (SO, 16.30)
Střelice – Šumvald (NE, 15.00)
Pňovice – Příkazy B (NE, 16.30)
Sigma Hodolany – Hlubočky B (NE, 16.30)
Újezd – Horka nad Moravou (NE, 16.30)

III.třída
Odrlice – Štarnov (SO, 14.00, hř. Náměšť na Hané)
Hraničné Petrovice – Jívová (SO, 16.30)
Slavonín B – Mladeč (SO, 16.30)
Těšetice – Příkazy B (SO, 16.30)
Nedvězí – Babice (SO, 16.30)
Slatinice B – Bouzov (NE, 13.30)
Drahanovice – Chválkovice B (NE, 15.30)

IV.třída
Králová – Libavá (SO, 15.00)
Moravská Huzová – Mladějovice (SO, 16.00)
Huzová – Horní Loděnice (SO, 16.30)
Jiříkov – Štěpánov (SO, 16.30)
Doloplazy B – Nemilany (SO, 16.30)
Střeň – Velký Újezd (NE, 15.00)
Drahlov – Hnojice (NE, 16.30)

OSTATNÍ
OLBike Day 2022 (NE, 9.00-17.30, Bikepark Nemilany)

Další články