Pátek 20.5. Zbyšek
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

13. 05. 2022 - 07:30

O víkendu si můžou fanoušci sportu na Olomoucku užít. Kromě baterie fotbalových zápasů všech úrovní třeba v sobotu první duel házenkářek DHK Zora Olomouc o třetí místo.

FOTBAL
MSFL
SK Sigma Olomouc B – Zlín B (NE, 10.15)

2. liga žen
SK Sigma Olomouc – ABC Braník (NE, 15.00, hř. Řepčín)

Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc U 19 – Pardubice U 19 (SO, 11.00, hř. Řepčín)

DIVIZE E
SK Hranice – 1.HFK Olomouc (SO, 16.30)
Kozlovice – FK Nové Sady (NE, 16.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Mohelnice – Velké Losiny (SO, 16.30)
Jeseník – Ústí (SO, 16.30)
Želatovice – Lipová (SO, 16.30)
Šternberk – Kralice na Hané (SO, 16.30)
Medlov – Bohuňovice (NE, 16.30)
Zábřeh – Dolany (NE, 16.30)
Rapotín – Lutín (NE, 16.30)
Brodek u Přerova – Litovel (NE, 16.30)

I.A třída, skupina A
Chválkovice – Náměšť na Hané (SO, 16.30)
Bělkovice – Chomoutov (SO, 16.30)
Maletín – Řetězárna (SO, 16.30)
1.FC Olešnice – Bohdíkov (NE, 15.30)
Paseka – Konice (NE, 16.30)
Lesnice – Postřelmov (NE, 16.30)
Troubelice – Loštice (NE, 16.30)

I.A třída, skupina B
Bělotín – 1.HFK Olomouc B (SO, 16.30)
Hlubočky – Dub nad Moravou (SO, 16.30)
Kostelec na Hané – Čechovice (SO, 16.30)
Určice – Lipník nad Bečvou (NE, 16.30)
Slavonín – Beňov (NE, 16.30)
Protivanov – FK Nové Sady B (NE, 16.30)

I.B třída, skupina A
Horní Moštěnice – Otaslavice (SO, 16.30)
Pivín – Újezdec (NE, 16.30)
Želatovice – Ústí B (NE, 16.30)
Kovalovice – Opatovice (NE, 16.30)
Vrchoslavice – Tovačov (NE, 16.30)
Radslavice – Klenovice (NE, 16.30)

I.B třída, skupina B
Moravský Beroun – Slatinice (SO, 16.30)
Černovír – Kožušany (NE, 10.00)
Jesenec – Doloplazy (NE, 16.30)
Šternberk – Haná Prostějov (NE, 16.30)
Velká Bystřice – Smržice (NE, 16.30)
Hněvotín – Velký Týnec (NE, 16.30)
Mostkovice – Haňovice (NE, 16.30)

I.B třída, skupina C
Sudkov – Bernartice (SO, 13.00)
Bludov – Štíty (SO, 16.30)
Libina – Vikýřovice (SO, 16.30)
Nový Malín – Ruda nad Moravou (SO, 16.30)
Zvole – Mikulovice (SO, 16.30)
Písečná – Velké Losiny B (SO, 16.30)
Jindřichov – Žulová (NE, 16.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Příkazy – Blatec (SO, 14.00)
Grygov – Přáslavice (SO, 16.30)
Červenka – Sigma Hodolany (SO, 16.30)
Hlubočky B – Lužice (NE, 10.15)
Bohuňovice B – Střelice (NE, 16.30)
Šumvald – Pňovice (NE, 16.30)
Nová Hradečná – Újezd (NE, 16.30)

III.třída
Babice – Slatinice B (SO, 16.00)
Příkazy B – Drahanovice (SO, 16.30)
Štarnov – Slavonín B (SO, 16.30)
Bouzov – Těšetice (NE, 14.00)
Odrlice – Chválkovice B (NE, 14.30, hř. Náměšť na Hané)
Mladeč – Hraničné Petrovice (NE, 14.30)
Jívová – Dlouhá Loučka (NE, 15.00)

IV. třída
Jiříkov – Drahlov (PÁ, 17.00)
Horní Loděnice – Králová (SO, 15.00)
Libavá – Moravská Huzová (SO, 15.30)
Mladějovice – Doloplazy B (SO, 16.30)
Nemilany – Střeň (SO, 16.30)
Štěpánov – Huzová (SO, 16.30)
Velký ´Újezd – Drahlov (NE, 15.00)
Hnojice – Jiříkov (NE, 16.30)

HÁZENÁ
Interliga žen
DHK Zora Olomouc – Kynžvart (SO, 17.30)

OSTATNÍ
Barvám neutečeš (SO, Smetanovy sady, 13.00)

Další články