Dnes:20°C

Zítra:19°C

Čtvrtek 7.7. Bohuslava
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

17. 06. 2022 - 11:28

O víkend si můžou fanoušci sportu na Olomoucku zase užít. Opět se hrají fotbalové soutěže, většina z nich už pro tuto sezonu naposledy. A v sobotu večer opanují srdce Hané běžci.

FOTBAL
Loučení Zdeňka Zlámala (stadion 1.HFK Olomouc, PÁ, 18.30)

DIVIZE E
Přerov – Šumperk (SO, 15.00)
Hranice – Holešov (SO, 17.00)
Všechovice – Nové Sady (NE, 15.00)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Šternberk – Želatovice (SO, 17.00)
Medlov – Jeseník (SO, 17.00)
Kralice na Hané – Mohelnice (SO, 17.00)
Zábřeh - Brodek u Přerova (NE, 17.00)
Bohuňovice – Rapotín (NE, 17.00)
Dolany – Litovel (NE, 17.00)
Lipová – Velké Losiny (NE, 17.00)

I.A třída, skupina A
Náměšť na Hané – Postřelmov (SO, 14.30)
Bělkovice – 1.FC Olešnice (SO, 17.00)
Maletín – Chválkovice (SO, 17.00)
Chomoutov – Konice (SO, 17.00)
Troubelice – Lesnice (NE, 17.00)
Loštice – Paseka (NE, 17.00)

I.A třída, skupina B
Kostelec na Hané – Slavonín (SO, 17.00)
Čechovice – Bělotín (SO, 17.00)
Lipník nad Bečvou – Plumlov (SO, 17.00)
Dub nad Moravou – 1.HFK Olomouc B (SO, 17.00)
Nové Sady B – Beňov (NE, 10.00)
Určice – Protivanov (NE, 17.00)

I.B třída, skupina B
Vrchoslavice – Želatovice B (PÁ, 17.30)
Tovačov – Troubky (SO, 16.00)
Ústí B – Újezdec (SO, 17.00)
Opatovice – Horní Moštěnice (NE, 10.00)
Radslavice – Pivín (NE, 17.00)

I.B třída, skupina B
Kožušany – Mostkovice (SO, 17.00)
Smržice – Velký Týnec (SO, 17.00)
Haná Prostějov – Haňovice (SO, 17.00)
Doloplazy – Slatinice (SO, 17.00)
Černovír – Moravský Beroun (NE, 10.00)
Šternberk B – Hněvotín (NE, 17.00)
Velká Bystřice – Jesenec (NE, 17.00)

I.B třída, skupina C
Štíty – Mikulovice (SO, 14.00)
Bludov – Nový Malín (SO, 17.00)
Libina – Jindřichov (SO, 17.00)
Sudkov – Písečná (SO, 17.00)
Bernartice – Zvole (SO, 17.00)
Vikýřovice – Ruda nad Moravou (SO, 17.00)
Žulová – Velké Losiny B (SO, 17.00)

OFS OLOMOUC
II.třída
Újezd – Střelice (SO, 10.15)
Hlubočky B – Příkazy (SO, 16.00)
Horka nad Moravou – Grygov (SO, 16.30)
Červenka – Nová Hradečná (SO, 16.30)
Blatec – Pňovice (SO, 16.30)
Lužice – Šumvald (SO, 17.30)
Sigma Hodolany – Bohuňovice B (NE, 17.30)

III.třída
Drahanovice – Těšetice (SO, 14.30)
Dlouhá Loučka – Bouzov (SO, 16.00)
Odrlice – Slatinice B (SO, 17.00, hř. Náměšť na Hané)
Hraničné Petrovice – Babice (SO, 17.30)
Mladeč – Chválkovice B (NE, 14.30)
Jívová – Příkazy B (NE, 15.00)
Slavonín B – Nedvězí (NE, 17.30)

IV. třída
Libavá – Hnojice (SO, 14.30)
Horní Loděnice – Nemilany (SO, 15.00)
Huzová – Moravská Huzová (SO, 16.30)
Jiříkov – Doloplazy B (SO, 17.30)
Králová – Mladějovice (NE, 15.00)
Velký Újezd – Štěpánov (NE, 17.00)
Drahlov – Střeň (NE, 17.30)

OSTATNÍ
Olomouc půlmaraton (SO, 19.00)

Další články