Dnes:25°C

Zítra:26°C

Úterý 9.8. Roman
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

05. 08. 2022 - 09:30

První srpnový víkend bude pro fanoušky sportu na Olomoucku po mnoha týdnech zase plnohodnotný. Už se budou hrát mistrovská utkání převážné většiny fotbalových soutěží, takže si stačí jen vybrat. Vrcholem bude sobotní derby mezi SK Sigma Olomouc a Zbrojovkou Brno.

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno (SO, 16.00)

FORTUNA:NÁRODNÍ:LIGA
1.SK Prostějov – FK Třinec (SO, 17.00)

MSFL
SK Uničov – FC Kvítkovice (NE, 10.15)

DIVIZE E
FK Nové Sady – Slavičín (PÁ, 18.00)
1.FC Přerov – SK Baťov (SO, 17.00)
FK Šternberk – 1.HFK Olomouc (SO, 17.00)
Všechovice – Bzenec (NE, 17.00)
Šumperk – Kozlovice (NE, 17.00)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Jeseník – Lipová (SO, 10.15)
Mohelnice – Litovel (SO, 17.00)
Želatovice – Kostelec na Hané (SO, 17.00)
Konice – Bohuňovice (NE, 17.00)
Čechovice – Rapotín (NE, 17.00)
Brodek u Přerova – Zábřeh (NE, 17.00)
Medlov – Velké Losiny (NE, 17.00)
Dolany – Sigma Lutín (NE, 17.00)

I.A třída, skupina A
1.FC Olešnice – Paseka (SO, 16.30)
Libina – Bludov (SO, 17.00)
Plumlov – Chomoutov (SO, 17.00)
Troubelice – Maletín (SO, 17.00)
Určice – Lesnice (SO, 17.00)
Náměšť na Hané – Loštice (SO, 17.00)
Postřelmov – Protivanov (SO, 17.00)

I.A třída, skupina B
Beňov – Kralice na Hané (SO, 17.00)
Slavonín – Bělotín (SO, 17.00)
Nové Sady B – Velká Bystřice (NE, 10.00)
Dub nad Moravou – Lipník nad Bečvou (NE, 17.00)
Kovalovice – Hlubočky (NE, 17.00)
Chválkovice – 1.HFK Olomouc B (NE, 17.00)
Želatovice B – Bělkovice (NE, 17.00)

I.B třída, skupina A
Horní Moštěnice – Újezdec (SO, 17.00)
Domaželice – Klenovice (NE, 10.00)
Ústí – Hustopeče nad Bečvou (NE, 10.00)
Pivín – Tovačov (NE, 17.00)
Pavlovice – Otaslavice (NE, 17.00)
Vrchoslavice – Opatovice (NE, 17.00)

I.B třída, skupina B
Moravský Beroun – Haná Prostějov (NE, 16.00)
Zvole – Kožušany (NE, 16.00)
Šternberk B – Černovír (NE, 17.00)
Mostkovice – Slatinice (NE, 17.00)
Sigma Hodolany – Hněvotín (NE, 17.00)
Haňovice – Smržice (NE, 17.00)
Velký Týnec – Doloplazy (NE, 17.00)

I.B třída, skupina C
Mikulovice – Řetězárna (SO, 15.00)
Bohdíkov – Ruda nad Moravou (SO, 17.00)
Jindřichov – Oskava (SO, 17.00)
Velké Losiny B – Štíty (SO, 17.00)
Písečná – Sudkov (SO, 17.00)
Zlaté Hory – Bernartice (SO, 17.00)
Žulová – Vikýřovice (NE, 14.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Červenka – Příkazy (SO, 15.00)
Přáslavice – Lužice (SO, 16.00)
Horka nad Moravou – Hlubočky B (SO, 16.30)
Střelice – Nová Hradečná (NE, 15.00)
Chválkovice B – Grygov (NE, 15.00)
Šumvald – Štarnov (NE, 16.30)
Pňovice – Újezd (NE, 16.30)

III.třída
Libavá – Odrlice (SO, 15.00)
Dlouhá Loučka – Velký Újezd (SO, 16.00)
Babice – Štěpánov (SO, 16.30)
Nedvězí – Slatinice B (SO, 17.00)
Nemilany – Příkazy B (SO, 17.00)
Mladeč – Slavonín B (NE, 14.30)
Jívová – Hraničné Petrovice (NE, 15.00)
Drahanovice – Těšetice (NE, 15.30)

Další články