Dnes:16°C

Zítra:16°C

Sobota 1.10. Igor
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

12. 08. 2022 - 07:00

Víkend bude pro fanoušky sportu na Olomoucku opět záživný. Kromě porce mistrovských fotbalových zápasů všech úrovní si můžou ještě užít špičkovou házenou, v hale DHK Zora se hraje tradiční přípravný turnaj O pohár míru.

FOTBAL
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
SK Sigma Olomouc B – SFC Opava (NE, 10.15)

Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc U 19 – Baník Ostrava U 19 (SO, 11.00, hř. Řepčín)

DIVIZE E
Šternberk – Skaštice (SO, 17.00)
1.FC Přerov – FK Nové Sady (SO, 17.00)
1.HFK Olomouc – Slavičín (SO, 17.00)
Kozlovice – Holešov (NE, 17.00)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Kostelec na Hané – Jeseník (PÁ, 18.00)
Rapotín – Brodek u Přerova (SO, 17.00)
Litovel – Čechovice (SO, 17.00)
Lipová – Mohelnice (NE, 17.00)
Bohuňovice – Sigma Lutín (NE, 17.00)
Velké Losiny – Dolany (NE, 17.00)
Zábřeh – Medlov (NE, 17.00)
Konice – Želatovice (NE, 17.00)

I.A třída, skupina A
Chomoutov – Troubelice (SO, 10.15)
Libina – Plumlov (SO, 17.00)
Bludov – Paseka (SO, 17.00)
Loštice – Postřelmov (SO, 17.00)
Maletín – Určice (SO, 17.00)
Lesnice – Náměšť na Hané (NE, 17.00)
Protivanov – 1.FC Olešnice (NE, 17.00)

I.A třída, skupina B
Bělotín – Nové Sady B (SO, 17.00)
Hlubočky – Slavonín (SO, 17.00)
Lipník nad Bečvou – Kovalovice (SO, 17.00)
Kralice na Hané – Dub nad Moravou (SO, 17.00)
Chválkovice – Želatovice B (SO, 17.00)
Bělkovice – Beňov (NE, 17.00)
1.HFK Olomouc B – Velká Bystřice (NE, 17.00)

I.B třída, skupina A
Klenovice – Opatovice (SO, 17.00)
Otaslavice – Vrchoslavice (SO, 17.00)
Újezdec – Radslavice (SO, 17.00)
Hustopeče – Pivín (SO, 17.00)
Domaželice – Ústí (NE, 10.00)
Tovačov – Horní Moštěnice (NE, 17.00)
Brodek u Přerova – Pavlovice (NE, 17.00)

I.B třída, skupina B
Smržice – Velký Týnec (SO, 17.00)
Hněvotín – Haňovice (SO, 17.00)
Haná Prostějov – Zvole (SO, 17.00)
Černovír – Kožušany (NE, 10.00)
Doloplazy – Moravský Beroun (NE, 17.00)
Slatinice – Sigma Hodolany (NE, 17.00)
Šternberk B – Mostkovice (NE, 17.00)

I.B třída, skupina C
Oskava – Vikýřovice (SO, 17.00)
Řetězárna – Bohdíkov (SO, 17.00)
Bernartice – Mikulovice (SO, 17.00)
Štíty – Písečná (SO, 17.00)
Jindřichov – Velké Losiny B (SO, 17.00)
Sudkov – Zlaté Hory (NE, 15.00)
Ruda – Žulová (NE, 17.00)

OFS OLOMOUC
II.třída
Příkazy – Střelice (SO, 14.00)
Lužice – Červenka (SO, 17.00)
Štarnov – Přáslavice (SO, 17.00)
Grygov – Blatec (SO, 17.00)
Hlubočky B – Pňovice (NE, 10.15)
Chválkovice B – Šumvald (NE, 15.00)
Nová Hradečná – Horka (NE, 16.30)
Újezd – Bohuňovice B (NE, 16.30)

III.třída
Odrlice – Těšetice (SO, 10.15)
Velký Újezd – Babice (SO, 14.00)
Slatinice B – Mladeč (SO, 14.00)
Libaví – Nedvězí (SO, 15.00)
Štěpánov – Jívová (SO, 16.00)
Příkazy B – Dlouhá Loučka (SO, 16.30)
Hraničné Petrovice – Drahanovice (SO, 17.00)
Slavonín B – Nemilany (NE, 17.00)

HÁZENÁ
64. Poháru míru žen v hale DHK Zora Olomouc
Sobota
9.00: DHK Zora Olomouc – Písek
11.00: Duslo Šaľa – Dunajská Streda
16.00: Dunajská Streda – DHK Zora Olomouc
18.00: Písek – Duslo Šaľa
Neděle
9.00: Písek – Dunajská Streda
11.00: DHK Zora Olomouc – Duslo Šaľa
12.30: Slavnostní ukončení turnaje

Další články