Dnes:5°C

Zítra:6°C

Pondělí 5.12. Jitka
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

26. 08. 2022 - 06:30

Víkend je pro fanoušky sportu na Olomoucku opět zajímavý. Těšit se můžou na standardní porci mistrovských fotbalových zápasů. Ale začít můžou již v pátek, to hrají hokejisté HC Olomouc první domácí přípravný zápas, od 18.00 nastoupí proti Vítkovicím. V neděli dopoledne pak hraje béčko SK Sigma doma na Andrově stadionu proti Karviné.

FOTBAL
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
SK Sigma Olomouc B – MFK Karviná (NE, 10.15)

MSFL
SK Hranice – Frýdek-Místek (SO, 16.30)

DIVIZE E
Šternberk – Holešov (SO, 16.30)
1.HFK Olomouc – Přerov (SO, 16.30)
Kozlovice – Baťov (NE, 16.30)

KFS OLOMOUC
Krajký přebor
Konice – Mohelnice (SO, 16.30)
Želatovice – Jeseník (SO, 16.30)
Rapotín – Dolany (SO, 16.30)
Litovel – Medlov (SO, 16.30)
Lipová – Brodek u Přerova (NE, 16.30)
Kostelec na Hané – Čechovice (NE, 16.30)
Bohuňovice – Velké Losiny (NE, 16.30)
Zábřeh – Sigma Lutín (NE, 16.30)

I.A třída, skupina A
Maletín – Postřelmov (SO, 16.30)
Chomoutov – Námešť na Hané (SO, 16.30)
Libina – Určice (SO, 16.30)
Plumlov – Troubelice (SO, 16.30)
Bludov – Protivanov (SO, 16.30)
Loštice – Paseka (NE 16.30)
Lesnice – 1.FC Olešnice (NE, 16.30)

I.A třída, skupina B
Hlubočky – Velká Bystřice (SO, 16.30)
Lipník nad Bečvou – Nové Sady B (SO, 16.30)
Kralice na Hané – Slavonín (SO, 16.30)
Bělkovice – Kovalovice (NE, 16.30)
Chválkovice – Dub nad Moravou (NE, 16.30)
Želatovice B – Beňov (NE, 16.30)
1.HFK Olomouc B – Bělotín (NE, 16.30)

I.B třída, skupina A
Klenovice – Otaslavice (SO, 16.30)
Újezdec – Vrchoslavice (SO, 16.30)
Hustopeče – Radslavice (SO, 16.30)
Domaželice – Horní Moštěnice (NE, 10.00)
Ústí – Pivín (NE, 10.00)
Tovačov – Pavlovice (NE, 16.30)
Brodek u Prostějova – Opatovice (NE, 16.30)

I.B třída, skupina B
Smržice – Zvole (SO, 16.30)
Hněvotín – Moravský Beroun (SO, 16.30)
Černovír – Haná Prostějov (NE, 10.00)
Doloplazy – Kožušany (NE, 16.30)
Slatinice – Velký Týnec (NE, 16.30)
Šternberk B – Haňovice (NE, 16.30)
Mostkovice – Sigma Hodolany (NE, 16.30)

I.B třída, skupina C
Sudkov – Bohdíkov (SO, 13.00)
Štíty – Mikulovice (SO, 16.30)
Jindřichov – Zlaté Hory (SO, 16.30)
Velké Losiny B – Písečná (SO, 16.30)
Oskava – Ruda nad Moravou (SO, 16.30)
Řetězárna – Vikýřovice (SO, 16.30)
Bernartice – Žulová (SO, 16.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Lužice – Horka nad Moravou (SO, 15.00)
Štarnov – Střelice (SO, 16.30)
Chválkovice B – Červenka (SO, 16.30)
Grygov – Újezd (SO, 16.30)
Příkazy – Pňovice (SO, 16.30)
Hlubočky B – Blatec (NE, 10.15)
Nová Hradečná – Bohuňovice (NE, 16.30)
Šumvald – Přáslavice (NE, 16.30)

III.třída
Jívová – Příkazy B (SO, 12.00)
Libavá – Nemilany (SO, 15.00)
Slatinice B – Dlouhá Loučka (SO, 16.30)
Štěpánov – Těšetice (SO, 16.30)
Odrlice – Hraničné Petrovice (NE, 14.30)
Velký Újezd – Drahanovice (NE, 15.00)
Slavonín B – Babice (NE, 16.30)
Nedvězí – Mladeč (NE, 16.30)

IV.třída
Mladějovice – Hnojice (SO, 10.15)
Králová – Jiříkov (SO, 15.00)
Moravská Huzová – Střeň (SO, 16.00)
Drahlov – Doloplazy B (NE, 16.30)
Sigma Hodolany – Lutín B (NE, 16.30)
Huzová – Náklo (NE, 16.30)

HOKEJ
Příprava
HC Olomouc – Vítkovice (PÁ, 18.00)

HÁZENÁ
Příprava
DHK Zora Olomouc – Portoriko (SO, 16.30)
Tatran Litovel – Portoriko (SO, 18.30, hala DHK Zora)

Další články