Středa 1.2. Hynek
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

02. 09. 2022 - 08:23

První zářijový víkend je pro fanoušky sportu na Olomoucku zase hodnotný. Zajít si můžou na zápasy všech fotbalových soutěží. K tomu se na olomouckém zimáku hraje od pátku do neděle mezinárodní turnaj v parahokeji. A v neděli dopoledne nastoupí béčko SK Sigma proti Třinci

FOTBAL
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
SK Sigma Olomouc B – Třinec (NE, 10.15)

2. liga žen
SK Sigma Olomouc – Zlín (SO, 16.00, hřiště Řepčín)

Celostátní liga dorostu
SK Sigma Olomouc U 19 - Slovácko U 19 (SO, 11.00)

MSFL
SK Uničov – SK Hranice (NE, 10.15)

DIVIZE E
Přerov – Bzenec (SO, 16.00)
FK Nové Sady – Kozlovice (SO, 16.00)
Všechovice – Šternberk (NE, 16.00)
Šumperk – 1HFK Olomouc (NE, 16.00)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Sigma Lutín – Rapotín (SO, 10.00)
Jeseník – Bohuňovice (SO, 16.00)
Mohelnice – Želatovice (NE, 16.00)
Čechovice – Konice (NE, 16.00)
Brodek u Přerova – Kostelec na Hané (NE, 16.00)
Medlov – Lipová (NE, 16.00)
Dolany - Litovel (NE, 16.00)
Velké Losiny – Zábřeh (NE, 16.00)

I.A třída, skupina A
Protivanov – Loštice (SO, 16.00)
Určice – Plumlov (SO, 16.00)
Náměšť na Hané – Libina (SO, 16.00)
1.FC Olešnice – Maletín (SO, 16.00)
Paseka – Lesnice (NE, 16.00)
Troubelice – Bludov (NE, 16.00)
Postřelmov – Chomoutov (NE, 17.00)

I.A třída, skupina B
Slavonín – Bělkovice (SO, 16.00)
Bělotín – Hlubočky (SO, 16.00)
Nové Sady B – Kralice na Hané (NE, 10.00)
Velká Bystřice – Lipník nad Bečvou (NE, 16.00)
Beňov – 1.HFK Olomouc B (NE, 16.00)
Dub nad Moravou – Želatovice B (NE, 16.00)
Kovalovice – Chválkovice (NE, 16.00)

I.B třída, skupina A
Horní Moštěnice – Ústí (SO, 16.00)
Otaslavice – Brodek u Prostějova (SO, 16.00)
Opatovice – Újezdec (NE, 10.00)
Pivín – Klenovice (NE, 16.00)
Radslavice – Domaželice (NE, 16.00)
Pavlovice – Hustopeče nad Bečvou (NE, 16.00)
Vrchoslavice – Tovačov (NE, 16.00)

I.B třída, skupina B
Zvole – Hněvotín (SO, 16.00)
Haná Prostějov – Doloplazy (SO, 16.00)
Kožušany – Smržice (NE, 16.00)
FC Sigma Hodolany – Černovír (NE, 16.00)
Haňovice – Mostkovice (NE, 16.00)
Velký Týnec – Šternberk B (NE, 16.00)
Moravský Beroun – Slatinice (NE, 16.00)

I.B třída, skupina C
Mikulovice – Jindřichov (SO, 15.00)
Bohdíkov – Štíty (SO, 16.00)
Písečná – Oskava (SO, 16.00)
Zlaté Hory – Velké Losiny B (SO, 16.00)
Vikýřovice – Bernartice (SO, 16.00)
Žulová – Sudkov (NE, 14.30)
Ruda nad Moravou – Řetězárna (NE, 15.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Přáslavice – Grygov (SO, 16.00)
Červenka – Šumvald (SO, 16.00)
Horka nad Moravou – Štarnov (SO, 16.00)
Blatec – Nová Hradečná (SO, 16.00)
Střelice – Chválkovice B (NE, 15.00)
Pňovice – Lužice (NE, 16.00)
Bohuňovice B – Příkazy B (NE, 16.00)
Újezd – Hlubočky B (NE, 16.00)

III.třída
Babice – Slatinice B (SO, 12.30)
Nemilany – Nedvězí (SO, 16.00)
Dlouhá Loučka – Libavá (SO, 16.00)
Příkazy B – Drahanovice (SO, 16.00)
Těšetice – Velký Újezd (SO, 16.00)
Hraničné Petrovice – Štěpánov (SO, 16.00)
Mladeč – Odrlice (NE, 14.30)
Jívová – Slavonín B (NE, 15.00)

IV.třída
Náklo – Moravská Huzová (SO, 16.00)
Jiříkov – FC Sigma Hodolany B (SO, 16.00)
Střeň – Drahlov (NE, 15.00)
Doloplazy B – Králová (NE, 16.00)
Hnojice – Huzová (NE, 16.00)
Sigma Lutín B – Mladějovice (NE, 16.00)

OSTATNÍ
Olomouc Cup 2022 – turnaj v parahokeji
Pátek: 16.00 – 19.30
Sobota: 8.00 – 20.30
Neděle: 8.00 – 18.00

Další články