Středa 1.2. Hynek
Menu

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

09. 09. 2022 - 07:39

Víkend je v srdci Hané opět ve znamení sportu. Fanoušci si můžou užít zápasy mistrovských fotbalových soutěží, vrcholem je sobotní duel SK Sigma Olomouc proti mistrovské Plzni.

FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň (SO, 16.00)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1:SK Prostějov – Táborsko (SO, 17.00)

MSFL
SK Hranice – Uherský Brod (SO, 15.0)

DIVIZE E
Šternberk – Baťov (SO, 16.00)
1.HFK Olomouc – Bzenec (SO, 16.00)
Kozlovice – Slavičín (NE, 16.00)
Šumperk – Holešov (NE, 16.00)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Rapotín – Velké Losiny (SO, 16.00)
Sigma Lutín – Litovel (SO, 16.00)
Želatovice – Čechovice (SO, 16.00)
Jeseník – Mohelnice (SO, 16.00)
Lipová – Dolany (NE, 16.00)
Kostelec na Hané – Medlov (NE, 16.00)
Konice – Brodek u Přerova (NE, 16.00)
Bohuňovice – Zábřeh (NE, 16.00)

I.A třída skupina A
Bludov – Loštice (SO, 16.00)
Protivanov – Lesnice (SO, 16.00)
Maletín – Paseka (SO, 16.00)
Chomoutov – 1.FC Olešnice (SO, 16.00)
Libina – Postřelmov (SO, 16.00)
Plumlov – Náměšť na Hané (SO, 16.00)
Troubelice – Určice (NE, 16.00)

I.A třída, skupina B
Chválkovice – Slavonín (SO, 16.00)
Lipník nad Bečvou – Bělotín (SO, 16.00)
Kralice na Hané – Velká Bystřice (SO, 16.00)
Bělkovice – Nové Sady B (NE, 16.00)
Želatovice B – Kovalovice (NE, 16.00)
Beňov – Dub nad Moravou (NE, 16.00)
1.HFK Olomouc B – Hlubočky (NE, 16.00)

I.B třída, skupina A
Brodek u Prostějova – Klenovice (SO, 16.00)
Domaželice – Pavlovice (NE, 10.00)
Ústí – Radslavice (NE, 10.00)
Pivín – Horní Moštěnice (NE, 16.00)
Tovačov – Opatovice (NE, 16.00)
Hustopeče – Vrchoslavice (NE, 16.00)

I.B třída, skupina B
Hněvotín – Kožušany (SO, 14.00)
Černovír – Doloplazy (NE, 10.00)
Smržice – Haná Prostějov (NE, 16.00)
Slatinice – Zvole (NE, 16.00)
Šternberk B – Moravský Beroun (NE, 16.00)
Mostkovice – Velký Týnec (NE, 16.00)
Sigma Hodolany – Haňovice (NE, 16.00)

I.B třída, skupina C
Bernartice – Ruda (SO, 11:30)
Sudkov – Vikýřovice (SO, 13.00)
Štíty – Žulová (SO, 16.00)
Jindřichov – Bohdíkov (SO, 16.00)
Písečná – Zlaté Hory (SO, 16.00)
Oskava – Řetězárna (SO, 16.00)
Velké Losiny B – Mikulovice (NE, 15.00)

OFS OLOMOUC
II.třída
Lužice – Bohuňovice B (SO, 16.00)
Štarnov – Pňovice (SO, 16.00)
Grygov – Hlubočky B (SO, 16.00)
Přáslavice – Červenka (SO, 16.00)
Příkazy B – Blatec (NE, 13.30)
Nová Hradečná – Újezd (NE, 16.00)
Chválkovice B – Horka nad Moravou (NE, 16.00)
Šumvald – Střelice (NE, 16.00)

III.třída
Nedvězí – Dlouhá Loučka (SO, 16.00)
Slatinice B – Jívová (SO, 16.00)
Mladeč – Nemilany (NE, 14.30)
Odrlice – Štěpánov (NE, 14.30)
Velký Újezd – Hraničné Petrovice (NE, 15.00)
Libavá – Babice (NE, 15.00)
Příkazy B – Těšetice (NE, 16.00)
Slavonín B – Drahanovice (NE, 16.00)

IV.třífa
Králová – Sigma Hodolany B (SO, 15.00)
Mladějovice – Jiříkov (SO, 16.00)
Huzová – Sigma Lutín B (SO, 16.00)
Moravská Huzová – Hnojice (SO, 16.00)
Drahlov – Náklo (SO, 16.00)
Doloplazy B – Střeň (NE, 16.00, hř. Doloplazy)

 

Další články