Fotbalová Sigma bude pohárová dál, postupuje do jara
Evropský pohár se bude hrát na Andrově stadionu i na jaře. Fotbalistům SK Sigma Olomouc nakonec…
foto: nkrudarvelenje.com
04. 08. 2020 - 13:24
Prvoligový SK Sigma Olomouc nejspíš brzy bude mít nového hráče do ofenzivy. Na Andrově stadionu již dnes dopoledne s mužstvem trénoval Dominik Radič (1996), chorvatský útočník, narozený v Německu, který naposledy působil ve slovinské nejvyšší soutěži. O příchodu zahraniční akvizice na Hanou jako první informoval deník Sport.
Radič hrával nejvyšší soutěže v Chorvatsku a Slovinsku, naposledy za Rudar Velenje, který z první ligy sestoupil. Do Sigmy by měl přijít jako volný hráč. V předchozích dvou sezonách nastřílel po pěti gólech, v sezoně 2017/2018 dal za Rudar deset branek.
Ve středu 5. srpna hraje od 10.00 SK Sigma doma přípravné utkání proti FC Zbrojovka Brno, to už by mohli fanoušci nového hráče vidět poprvé v akci. Hrát se bude na Andrově stadionu.
Evropský pohár se bude hrát na Andrově stadionu i na jaře. Fotbalistům SK Sigma Olomouc nakonec…
Do posledního zápasu Konferenční ligy půjdou fotbalisté SK Sigma Olomouc silnější. Trenér Tomáš…
Šestý a poslední zápas ve skupinové fázi Konferenční ligy mají na programu fotbalisté SK Sigma…
Poslední letošní závod absolvoval reprezentant v kulturistice Patrik Šerý v italském Římě. V sobotu…
Pořádnou ostudu udělali fotbalisté SK Sigma Olomouc v utkání 19. kola Chance ligy. Prohráli ve…
Pouze první poločas utkání 16. kola Maxa NBL mezi BK Olomoucko a Slunetou Ústí nad Labem přinesl…