Fotbalisté SK Sigma doma nestačili na Plzeň
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
foto: Petr Pelíšek
19. 02. 2020 - 14:55
Na začátku března se odehrají zápasy čtvrtfinále MOL Cupu 2019/2020. Všechna čtvrtfinálová utkání se budou hrát ve středu 4. března. Mezi posledními osmi týmy aktuálního soutěžního ročníku domácí pohárové soutěže je osm celků FORTUNA:LIGY.
Fotbalisté SK Sigma Olomouc se s Jabloncem doma střetnou dvakrát v jednom týdnu. Ve středu 4. ve čtvrtfinále MOL Cupu, pak v sobotu 7. března zase na Andrově stadionu v duelu 24. kola FORTUNA:LIGY.
Slovácko je jediným celkem z osmičky čtvrtfinalistů, který pohár v historii samostatné české soutěže ještě nikdy nevyhrál. Sparta triumfovala šestkrát, Liberec, Mladá Boleslav a Jablonec dvakrát, po jednom úspěchu mají Olomouc, Ostrava a Plzeň.
Termíny čtvrtfinále – 4. března 2020:
SK Sigma Olomouc – FK Jablonec, 17:00
1.FC Slovácko – FC Slovan Liberec, 17:30
FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav, 17:30
AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava, 18:00
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
Ve 22. kole Chance Ligy budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Plzni…
Široký kádr prvoligového SK Sigma Olomouc se s ukončením zimního přestupního okna pro profesionální…
Až poslední hrací den dlouhodobé části Severoevropské ligy určil šestnáctku postupujících do…
První venkovní utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc skončilo neslavně. Hanáci v Ostravě nestačili v…
První letošní velký zápas čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc. Ve 21. kole Chance Ligy hrají v Ostravě…