Czech Tour čeká nejtěžší ročník v historii a posun do elitní spol
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
foto: Petr Pelíšek
23. 11. 2020 - 17:42
Fotbalisté SK Sigma Olomouc v sobotu porazili doma Karvinou 3:0 a vzhledem k dalším výsledkům se posunuli na třetí příčku v tabulce s tím, že na druhé místo ztrácejí jenom jeden bod. Ligová fotbalová asociace už upřesnila termíny dalších zápasů, takže Hanáci už vědí, kdy budou bojovat o další ligové body.
Již v pátek 27. listopadu bude hrát Sigma zápas 9. kola FORTUNA:LIGY v pražském Ďolíčku proti Pardubicím, výkop je v 18.00, přímý přenos bude vysílat veřejnoprávní kanál ČT Sport.
V 10. kole bude mít Modrá lavina doma za soupeře Příbram, hrát se bude v sobotu 5. prosince se začátkem 16.00.
Poté čeká Hanáky cesta do Teplic, duel 11. kola tam budou hrát v sobotu 12. prosince od 16.00.
Následovat bude střetnutí 12. kola doma na Andrově stadionu proti Dynamu Česká Budějovice, to se hraje v úterý 15. prosince od 16.00.
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…
Po dvou domácích ztrátách budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc zase venku. Ve 29. kole Chance…
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…