Fotbalisté SK Sigma doma nestačili na Plzeň
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
02. 07. 2019 - 16:10
Fotbalisté SK Sigma Olomouc dnes vyrazili na herní soustředění do rakouského Kaprunu. Cestu tam budou mít rozdělenou na dvě části, zpět domů se budou vracet o den dříve, než bylo původně v plánu.
„Máme čtrnáct dní na to, abychom tým připravili na první mistrovské utkání. Už se budeme více chystat do agresivity, taktiky a cvičit standardní situace,“ řekl trenér SK Sigma Radoslav Látal.
Hanáci vyrazili do Kaprunu dnes ráno, ovšem nejedou rovnou, budou mít zastávku v St. Pöltenu. „Cestu jsme rozdělili na dvě části, abychom byli svěžejší na čtvrteční utkání. Přespíme, dobře potrénujeme a vyrazíme dál,“ uvedl Látal.
V Rakousku se nejprve Sigma střetne s německým druholigovým Karlsruher SC (čtvrtek 4. 7. od 18:00 ve Waidringu) a s účastníkem nejvyšší belgické soutěže Royal Excel Mouscron (neděle 7. 7. od 14:00 v Bischofshofenu). „Čekají nás tam dva těžší zápasy, ve kterých už se budeme chystat na Plzeň, kde nás nečeká nic lehkého,“ podotkl Látal.
Soustředění bude mít dřívější konec. „Zkrátili jsme to o jeden den, vracíme se dříve. Abychom byli v pondělí večer doma. V neděli odehrajeme utkání, pak ráno uděláme regenerační trénink a vyrazíme zpět domů. Nechceme se vracet někdy ve středu, když už v pátek musíme cestovat do Plzně. V úterý budou mít kluci volno a pak se budeme chystat na první mistrovské utkání,“ řekl olomoucký trenér.
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
Ve 22. kole Chance Ligy budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Plzni…
Široký kádr prvoligového SK Sigma Olomouc se s ukončením zimního přestupního okna pro profesionální…
Až poslední hrací den dlouhodobé části Severoevropské ligy určil šestnáctku postupujících do…
První venkovní utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc skončilo neslavně. Hanáci v Ostravě nestačili v…
První letošní velký zápas čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc. Ve 21. kole Chance Ligy hrají v Ostravě…