Basketbalisté BK Olomouc prohráli s Varšavou
Ve skvělé atmosféře haly prostějovského Sportcentra DDM odehráli basketbalisté BK Olomoucko první…
23. 06. 2019 - 15:20
Parkurový mítink J&T BANKA CSI3*-W Olomouc zařazený do Světového poháru Mezinárodní jezdecké federace již pošesté zavítal do olomouckého Equine Sport Centra. Dorazilo na tři stovky koní z třinácti zemí. Letos se poprvé závodilo pět dní, soutěže vrcholily v neděli.
Kurz parkuru stavěl Uliano Vezzani. V základní kole startovalo 38 koní. Šest z nich šlo čistě a postoupilo tak do rozeskakování. Prvním, kdo absolvoval základní kolo bez chyby, byl český jezdec Jakub Štěrba s koněm Warness. Základní kolo parkuru mělo celkem 13 skoků, z nich dva o výšce 160 centimetrů-
Z téměř čtyřiceti dvojic se po náročném základním kole probojovalo do rozeskakování pouhých šest jezdců a mezi nimi i český reprezentant Jakub Štěrba. Nakonec byl s jednou chybou dekorovaný na pátém místě. Vítězství putovalo do Itálie díky Emanuelu Camilli. Olomoucký závod byl kvalifikací na olympiádu v Tokiu.
Foto: Caroline Photos
Ve skvělé atmosféře haly prostějovského Sportcentra DDM odehráli basketbalisté BK Olomoucko první…
Kulturista Patrik Šerý startoval, na pozvání ředitele celé akce Stanislava Pešáta, na světovém…
Třetí remízu v anglickém týdnu uhráli fotbalisté SK Sigma Olomouc. Po nerozhodném výsledku v lize v…
Ve čtvrtek uhráli fotbalisté SK Sigma Olomouc bod v utkání Konferenční ligy proti Rakówu. Už v…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc získali v podzimní fázi evropského poháru první bod. Ale sahali po…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc se poprvé v Konferenční lize představí doma. Právě Andrův stadion může…