Extraligové čtvrtfinále Volejbalistky VK UP zvítězily v Brně

Volejbalistky VK UP zvítězily v Brně

08. 03. 2021 - 22:44

Volejbalistky VK UP Olomouc míří za postupem. Ve čtvrtfinálové sérii vedou na KP Brno dva nula na zápasy. Druhou výhru přidaly dnes na palubovce soupeře.

Druhý čtvrtfinálový duel mezi KP Brnem a Olomoucí hostila hala na Vodově a v úvodu zápasu bylo vidět, že domácím jejich prostředí svědčí. První set se rozhodoval až v dramatické koncovce a vyzněl těsně pro hostující. Olomouc to povzbudilo a v další sadě tým Petra Zapletala nedal soupeřkám šanci. Následující set sice Královo Pole konečně dokázalo vybojovat pro sebe, Olomouc si už pak ale zápas pohlídala a po vítězství 1:3 na sety vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0.

Třetí zápas série se hraje v Olomouc ve čtvrtek 11. března od 18.00.

VK Královo Pole - VK UP Olomouc 1:3 (-24, -10, 22, -11)

Rozhodčí: Nedbálek, Gall. Čas: 94 minut.
Královo Pole: Pavlíková, Judlová, Šunderlíková, Bukovská, Koulisiani, Dolotovová, libero Digrinová. Střídaly: Grabovská, Weissová, Pelikánová, Stráská, Bairdová, Hobbsová.
VK UP Olomouc: Valková, Schlegelová, Stümpelová, Pilepičová, Nová, Madsenová, libero Zilbermanová. Střídaly: Kneiflová, Lazárková, Kulová.