Rozhodl první poločas Zora má další body, Prešov doma zvládla

Zora má další body, Prešov doma zvládla

04. 01. 2020 - 22:13

Házenkářky DHK Zora Olomouc vstoupily do nového roku domácích zápasem proti Prešovu. Duel 15. kola interligy v pohodě vyhrály, když rozhodující náskok si vytvořily již v prvním poločase.

Hráčky Zory plnily roli favorita hned od první minuty. Postupně si vytvořily náskok, který navyšovaly a i díky výborným zákrokům brankářky Haládikové. Po poločase vedly o osm branek. Po změně stran to chvíli vypadalo, že drama nebude. Nicméně od 40. minuty začal Prešov zlobit a stáhl rozdíl na 4 branky. Ale nakonec se mnoho nezměnilo a Zora ziskem dvou bodů vstoupila vítězně do nového roku.

DHK Zora Olomouc - ŠŠK Prešov 32:26 (18:10)

Nejvíce branek: Patrnčiaková 7, Kašpárková 7, Závišková 5 - Klučková 9, Popovcová 6. Rozhodčí: Brzósková, Pavelcová. Sedmimetrové hody: 1/0 - 3/2. Vyloučení: 5:5. Diváci: 260.