
Vyhasly dva mladé životy, cestující se nepřipoutali
OLOMOUC – Dva mladé životy vyhasly v neděli brzy ráno na dálnici mezi Olomoucí a Lipníkem nad…
foto: Městská policie Olomouc
23. 02. 2023 - 19:21
Vodní toky v poslední době lákají olomouckou mládež, která si je vybírá k odhazování nejrůznějších věcí. Tento týden to byla elektrokoloběžka a potom i pneumatika. Mladíci mají tu smůlu, že je policie chytila.
Nejprve v úterý povedená dvojice mladých lidí hodila elektrokoloběžku do Mlýnského potoka, následně byl včera po půl jedné ráno na kamerovém systému spatřen mladík, který v ulici Komenského z cesty, která vede dolů k náplavce pustil pneumatiku, která se skutálela do řeky Moravy. Spolu s ním celé akci pobaveně přihlíželi další dva jeho kamarádi.
Hlídce Městské policie Olomouc se po příjezdu na místo podařilo dotyčného nalézt poblíž místního gastronomického podniku. "Mladík se ke svému neuváženému jednání přiznal a strážníkům řekl, že starou pneumatiku pustil jen z recese a nepředpokládal, že dojede až vody. Dotyčného jsme seznámili s faktem, že o celém incidentu bude informováno Povodí řeky Moravy a případ bude následně oznámen správnímu orgánu pro podezření ze spáchání přestupku dle zákona o výrobcích s ukončenou životností," upřesnil mluvčí MP Olomouc Petr Čunderle.
OLOMOUC – Dva mladé životy vyhasly v neděli brzy ráno na dálnici mezi Olomoucí a Lipníkem nad…
Na železniční trať mezi Hranicemi na Moravě a Valašským Meziříčím se po více než třech měsících…
Otrávené "návnady" na lidi nechával na veřejných místech zadržený muž. Přinejmenším v jednom…
Jeseníky – V nejpřísněji chráněné oblasti oblasti Jeseníků, v okolí Petrových kamenů nedaleko…
Přerov – Před velkou výzvu postavil život dvě mladé kanoistky, které trénovaly v druhé půli května…
V pondělí ráno došlo v laboratoři optiky Univerzity Palackého v Olomouci k úniku nebezpečné směsi…