Dnes:5°C

Zítra:6°C

Pondělí 5.12. Jitka
Menu

Anketa pro veřejnost Dvacet pět míst v Olomouckém kraji, kde vás to bude bavit

Dvacet pět míst v Olomouckém kraji, kde vás to bude bavit

foto: olkraj.cz

04. 07. 2022 - 14:13

Adrenalinové zážitky v podobě tandemových seskoků i nejhezčí místa pro svatební obřad se letos uchází o Ceny Olomouckého kraje v oblasti cestovního ruchu. Na výběr je celkem 25 nominací. Hlasování probíhá prostřednictvím webových stránek cenykraje.cz do 15. srpna.

„Letos je opět na výběr z pěti kategorií, kde mohou lidé volit například nejoblíbenější rozhlednu nebo netradiční zážitek,“ uvedla Milada Sokolová, uvolněná členka zastupitelstva pro oblast vnějších vztahů a cestovního ruchu.

Anketa symbolicky odstartovala začátkem letních prázdnin. Lidé se na webu cenykraje.cz mohou zapojit nejen do hlasování, ale zároveň v podobě nominovaných cílů získají tipy na výlety po celém Olomouckém kraji. Jednotlivé nominace vybírala odborná komise. Na veřejnosti pak je, aby zvolila vítěze jednotlivých kategorií. Navíc přibude cena hejtmana pro osobnost cestovního ruchu.

„Olomoucký kraj je skvělým místem pro život i na dovolenou. Děkuji všem lidem, kteří se na rozvoji cestovního ruchu v našem regionu podílejí. Jejich práce je často nedoceněná – a to je jeden z důvodů, proč ceny cestovního ruchu vyhlašujeme,“ dodal Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Další články