Pátek 20.5. Zbyšek
Menu

Hledanou Mirku našli mrtvou. Copak tu nehraje?

Hledanou Mirku našli mrtvou. Copak tu nehraje?

foto: archiv

10. 08. 2019 - 06:00

Žena, která odjela z domova v pyžamu autem, byla nalezena mrtvá vedle svého auta. Zpráva, kterou policie včera vydala, nabízí ale hned několik otazníků. Především ten, proč manžel zemřelé sdílel na sociální síti krádež auta.

Mirka S. z Přerova byla naposledy viděna živá v úterý 23. 7. 2019 v 7:30 hodin manželem, kdy odjela z rodinného domu v místě současného bydliště, pouze v pyžamu, osobním vozidlem neznámo kam. Domů nevrátila, a ani o sobě nepodala žádnou zprávu, a bylo po ní vyhlášeno pátrání. Současně ale manžel zemřelé sdílel na svém facebooku informaci o krádeži auta, kterým jeho žena odjela. Informace o krádeži se dostala i do několika tematických skupin.

"Zda se jednalo o pohřešovanou ženu, v současné době zjišťujeme, a prověřujeme také databázi pohřešovaných osob. K přesnému určení příčiny úmrtí byla nařízena pitva," informovala policejní mluvčí Irena Urbánková.

1 komentář

HS 10.08.2019, 10:57

Pohresovana nalezena mrva...

Paní Mirku jsem znala osobně, dost let...inteligentní, chytra, vzdělaná a krásná holka. Vim, ze bojovala s osobnim problémem, ale neco mi tady nesedí. Doufam jen, že policie případ neodlozi a bude pátrat po vysvetleni podivné smrti. HS

Další články