OHK Olomouc představila marketingové partnery

OHK Olomouc představila marketingové partnery

foto: OHK Olomouc

21. 01. 2021 - 11:01

Okresní hospodářská komora Olomouc zvládla těžký rok 2020 bez výraznější újmy. Současně musela být podnikatelům v nelehké době o to více nápomocna. O přínosu aktivit komory svědčí i přetrvávající zájem nových podnikatelských subjektů o rozšíření členské základny. Nových členů přibylo v průběhu roku rekordně hned dvacet. Současně se pro rok 2021 podařilo získat větší množství celoročních marketingových partnerů v porovnání s předchozím rokem, byť pozice generálního partnera je prozatím ještě stále v jednání.

„Rok 2020 byl opravdu těžký a lze předpokládat, že ani rok 2021 nebude úplně jednoduchý. Podnikatelům patří upřímný obdiv nad tím, jak vše zvládají – tím myslím nejen pandemii jako takovou, ale i veškerá omezení, složitý systém všech kompenzací, nekonzistentnost rozhodnutí centrálních orgánů a těžkou předvídatelnost čehokoliv,“ krátce zhodnotil rok a vyjádřil obdiv všem podnikatelům Radim Kašpar, ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc.

Hlavní partneři OHK Olomouc pro rok 2021

Pro aktuální rok získala OHK Olomouc hned dva hlavní partnery. Jsou jimi společnosti Edwards, s.r.o. a Slavia pojišťovna a.s. Prvně jmenovaná firma má sídlo a výrobní prostory v Lutíně. Jedná se o světového lídra v poskytování unikátních řešení v oblasti vakuových technologií. Hlavními produkty jsou vývěvy, které tvoří nedílnou součást téměř všech druhů výrobních, měřících a analytických procesů. Slavia pojišťovna je zase jedinou ryze českou pojišťovnou s tradicí na našem trhu již více než 150 let. Jako expert na neživotní pojištění poskytuje služby fyzickým osobám, živnostníkům, malým a středně velkým firmám, velkým korporacím či obcím a městům.

„Musím přiznat, že mám velkou radost. Navzdory nelehké době se nám podařilo dojednat spolupráci s opravdu silnými značkami. Vždyť společnost Edwards je světovým lídrem ve svém segmentu, vykazuje roční obrat okolo šesti miliard korun a je příkladem firmy, která je neskutečně inovativní a její produkty mají opravdu vysokou přidanou hodnotou. Slavia pojišťovna i přes úctyhodnou, více než 150letou tradici, jde s dobou a klade důraz na inovace a digitalizaci. Její unikátní produkty zaměřené na živnostníky a drobné podnikatele jsou pro naše členy a cílovou skupinu velmi přínosné,“ dodal k hlavním partnerům Radim Kašpar.

Partneři OHK Olomouc pro rok 2021

Oproti roku 2020 se rozšířil také počet partnerů, což můžeme vnímat i jako jakousi odměnu za stále se zvyšující kvalitu práce a aktivity komory.
Celoročními marketingovými partnery se pro letošek stalo hned pět společností, což je maximální možný počet. BP STAVBY Morava s.r.o., dynamická stavební a inženýrská společnost, která v roce 2020 podpořila komoru na pozici generálního partnera.

Další pokračování loňské spolupráce je i s multifunkčním centrem - Telegraph. Jedná se o kreativní prostor s galerií současného umění, kavárnou, coworkingovým centrem a dalším zázemím pro umělce, veřejnost i byznys.

Partnerem se stala také OLTIS Group a.s. Ryze česká obchodní skupina se sídlem v Olomouci, jejíž členské společnosti úspěšně vstoupily na trh informačních systémů pro dopravu a logistiku již v roce 1993. Partnerem je také dvojice spřátelených firem Smětal s.r.o. & Silack s.r.o., které se pohybují v oblasti demolic, zemních prací, recyklace, nakládání s odpady a obecně stavebnictví a souvisejících služeb. Skupinu partnerů doplňuje ChytryHonza.cz, resp. finančně-poradenská akciová společnost, jejíž součástí je právě zmíněný e-shop a srovnávač finančních produktů.

Z původně malého start-upu se skupina vypracovala mezi přední hráče na českém finančním trhu.

Samostatnou kapitolu tvoří dlouhodobá spolupráce se Statutárním městem Olomoucí a Olomouckým krajem, která se předpokládá v intenzivní podobě i v roce 2021.

Další články