Dnes:14°C

Zítra:20°C

Neděle 31.5. Kamila
Menu

Policie hledá zloděje ze Šternberka. Nepoznáte je?

Policie hledá zloděje ze Šternberka. Nepoznáte je?

foto: Policie ČR

22. 08. 2019 - 12:23

Policisté obvodního oddělení Šternberk se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámých osob, a to v souvislosti s prověřováním případu krádeže zboží v jednom ze supermarketů ve Šternberku.  

Krádež se stala 7. července 2019 krátce před jednadvacátou hodinou. Tři muži a jedna žena dosud nezjištěné totožnosti měli v jednom ze šternberských supermarketů společným jednáním odcizit drogistické zboží za celkem 36 000 korun. Případ prověřujeme pro podezření ze spáchání přečinu krádež, spáchaného formou spolupachatelství.

Policistům se podařilo zajistit kamerové záznamy a fotografie podezřelých.   

Popis osob:

  • žena ve věku mezi 20-25let, tmavých delších vlasů, svázaných do culíku, vysoká kolem 165 cm. Pohybovala se s dítětem ve věku mezi 2-3lety. Na sobě měla černé triko s krátkým rukávem (spodní lem trika byl růžový), šedé legíny, šedé letní boty a nesla kostkovaný batoh
  • muž ve věku kolem 20let, silnější postavy, s nakrátko střiženými tmavými vlasy. Na sobě měl modré kraťasy (nebo ustřižené rifle), černou mikinu (nebo triko) s dlouhým rukávem a červeným potiskem na zádech a hrudníku a bílým nápisem HARD, bílé sportovní boty a nesl černou tašku přes rameno
  • druhý z mužů byl rovněž ve věku kolem 20let, silnější postavy, nakrátko ostříhaných tmavých vlasů, ze stran vyholených. Na sobě měl světle modré rifle, bílé triko, riflovou mikinu s šedými rukávy a kapucí a na nohou bílé sportovní boty. Přes rameno nesl černý batoh
  • třetí z mužů byl rovněž ve věku kolem 20let, silné postavy, krátce střižených vlasů. Na sobě měl dlouhé tmavé kalhoty, černé triko s rukávem (na hrudi vyobrazená tygří hlava) a přes rameno nesl světlou tašku.

Pokud by někdo z občanů osoby z přiložených fotografií nebo videozáznamu poznal, nebo by disponoval informacemi, které by mohly pomoci ke zjištění jejich totožnosti, ať prosím, kontaktuje policisty obvodního oddělení Šternberk buď osobně, nebo telefonicky na adrese Oblouková 4, 785 01 Šternberk, na tel. 974 768 741, email: ol.oo.sternberk.stsl@pcr.cz, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Vlastimil Blaťák

4 komentáře

Jirka 23.08.2019, 17:10

Držím palce.

Tak držím palce, aby jste je pochytali ...

Anonym 23.08.2019, 15:30

Nejsou že Šternberka

Jsou z Olomouce, znám tu holku...

Hombok 23.08.2019, 06:20

Není problém, když nechceš

Cigošů je tam dost, tak by stačilo mezi ně zajít a vytáhnout si právě tyhle. Nebo jsou jen na návštěvě u rodiny a proto je nikdo nezná?

Pepa 23.08.2019, 00:18

Asi nebudou zdejší...

Asi nebudou místní, nikoho jsem ve Šternberku nikdy neviděl...

Další články