Zde může být vaše reklama.

Policie pátrá po svědkyni dopravní nehody od Radslavic

Policie pátrá po svědkyni dopravní nehody od Radslavic

foto: Policie ČR - Olomoucký kraj

13. 08. 2020 - 14:23

27. července letošního roku došlo krátce před půl třetí odpoledne na cestě mezi Radslavicemi a Sušicemi k dopravní nehodě mezi nákladním automobilem a motorkou. Policie teď patrá po svědkyni, která dávala první pomoc zraněnému řidiči motorky.

"Nehoda se stala v době, když motocyklista nákladní vozidlo předjížděl. Řidič nákladního vozidla vybočil vlevo doprostřed vozovky a dál do protisměru k levé krajnici, v důsledku toho začal motocyklistu vytlačovat ven z vozovky. Motorkář ztratil kontrolu nad motocyklem a havaroval s ním na asfaltový povrch cyklostezky. V důsledku havárie došlo k těžkému zranění motocyklisty," popsala nehodu mluvčí policie Miluše Zajícová.

"V průběhu vyšetřování bylo zjištěno, že zraněnému motocyklistovi dávala první pomoc žena, která přes zapůjčený mobilní telefon byla v kontaktu s linkou rychlé záchranné služby. V rámci vyšetřování této závažné dopravní nehody žádáme tuto svědkyni, aby se nám přihlásila na tel. č. 974 778 456, nebo 725 979 719 případně na linku 158 a poskytla potřebné informace k řádnému objasnění výše popsané události," prosí veřejnost.

Další články