Dnes:17°C

Zítra:19°C

Úterý 7.4. Heřman/Hermína
Menu

Začala distribuce ochranných pomůcek pro lékaře

Začala distribuce ochranných pomůcek pro lékaře
Ilustrační obrázek

foto: Archiv MMO

23. 03. 2020 - 15:22

Dnes začal ve Fakultní nemocnici v Olomouci výdej ochranných pracovních prostředků pro lékaře a poskytovatele zdravotní péče.

 

Distributor žádá poskytovatele zdravotních služeb, aby pro urychlení předání dorazili na odběrné místo s předvyplněným předávacím protokolem ve dvou provedeních (identifikace poskytovatele, razítko, podpis), počet vydaných komodit bude doplněn na místě.

Výdej zdravotnických ochranných pomůcek pro níže uvedené poskytovatele zdravotních služeb v okrese Olomouc bude zahájen v pondělí 23. 3. 2020 v čase od 14:00 do 16:00 v tomto výdejním místě: Fakultní nemocnice Olomouc, budova Wj4 (první budova po pravé straně od vjezdu do areálu z ulice Hněvotínská).

Skupiny poskytovatelů zdravotních služeb: všeobecné praktické lékařství, praktické lékařství pro děti a dorost, gynekologie, rehabilitace, diagnostika, domácí péče, ambulantní specialisté, doprava, lékárny.

Pondělní výdej je určen zejména poskytovatelům, kteří trpí akutním nedostatkem ochranných pomůcek, ostatním budou ochranné pomůcky vydávány od úterý 24. 3. 2020 – bližší čas bude upřesněn.

Tisková zpráva

0 komentářů

Další články