Opilý chodec způsobil nehodu, pak zkolaboval
Přerov – Nevítanou zkušenost má za sebou mladý řidič z Přerovska, který jel v neděli ráno z…
23. 09. 2024 - 16:57
Prostějov – Pro dobrovolné ukončení života se rozhodl mladý muž z Prostějova, který dnes ráno nedaleko obce Žešov skočil z dálničního mostu pod jedoucí automobil. Dálnici D46 mezi Prostějovem a Vyškovem museli policisté na zhruba tři hodiny uzavřít.
„Dnes po sedmé hodině ranní jsme přijali oznámení o pádu osoby na dálniční těleso nedaleko obce Žešov ve směru od Vyškova na Olomouc. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jednalo o jednatřicetiletého muže, který na místě podlehl způsobeným zraněním,“ informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová s tím, že podle zjištěných okolností nešťastník spáchal sebevraždu.
Přivolaná posádka záchranné služby se snažila několik minut zraněného oživit, její úsilí však bylo marné. Co přesně se na dálnici u Prostějova stalo a další okolnosti tragické nehody nyní vyšetřují policisté.
Přerov – Nevítanou zkušenost má za sebou mladý řidič z Přerovska, který jel v neděli ráno z…
Uzavřená dálnice D35 ve směru na Mohelnici komplikovakla ve středu ráno řidičům cestu. Na vině byly…
Olomouc/Jeseník – Nemáte řidičské oprávnění, protože vás opakovaně vyhodili z autoškoly? Sebrala…
Hasiči dnes v noci zasahovali u vážné dopravní nehody kamionu na 304,5 km ve směru na Ostravu.…
Zábřeh – Až děsivá je představa, co vše mohla způsobit opilá žena, která se v pondělí vydala na…
Na Silvestra si tady měli hosté užívat velkolepý koncertní program s kapelami Premier, Argema či…