Zde může být vaše reklama.

Náš tip na sportovní neděli s dětmi: Dobroběh na TJ Lokomotiva

Náš tip na sportovní neděli s dětmi: Dobroběh na TJ Lokomotiva
Dobroběh 2019

foto: Dobré místo pro život

15. 09. 2019 - 08:40

Podle všech předpovědí nás čeká krásná neděle s téměř letním počasím. Chcete-li ji strávit ve sportovním duchu, neměl by vám uniknout již druhý ročník Dobroběhu, který na sportovišti TJ Lokomotiva pořádá olomoucký spolek Dobré místo pro život.

Dobroběh je určený jak pro rodiny s dětmi, tak také pro ty, kteří si chtějí zaběhat a podat sportovní výkon. Běhu se mohou zúčastnit nejen rodiny s kočárkem, ale i vozíčkáři, běžci, sportovci a vůbec všichni, kdo si chtějí zaběhat, a přitom podpořit dobrou věc.

Pro děti a pro ty, kteří nejsou na dlouhé běžecké tratě, bude připravený atletický ovál o délce 450 m. Zdatnější sportovci budou mít na výběr 1,5 km a 5 km dlouhé trasy s výběhem do parku. Časomíru na Dobroběhu nenajdete, jde o dobrou věc, ale první tři vítěze v každé kategorii odměna nemine.

Cílem této akce není vyhrát, ale udělat si pohodově sportovní odpoledne pro celou rodinu a zároveň si uvědomit, že jsou mezi námi děti i dospělí, kteří musí se svým handicapem denně bojovat a tvrdě trénovat v rehabilitačních centrech. Výtěžek z letošního Dobroběhu půjde pro vybrané děti z rehabilitačního centra Jitrocel, kterým Dobré místo pomůže uhradit (pojišťovnou nehrazené) speciální rehabilitační služby.

Více informací najdete na webu Dobrého místa pro život zde >>

Další články