Stará zastávka u Zoo Olomouc se konečně dočkala modernizace
Na Svatém Kopečku opravují autobusovou zastávku ve směru na Olomouc. Práce odstartovaly 5. srpna a…
foto: Policie ČR - Olomouc
14. 11. 2019 - 15:00
Škodou za předběžně 100 tisíc korun a zraněním jednoho z řidičů skončila dopravní nehoda, která se stala včera, krátce po šestnácté hodině, v křižovatce ulic Erenburgova a Pražská v Olomouci.
"Z prozatím přesně nezjištěných příčin se zde střetla dvě osobní vozidla. Osobní vozidlo Škoda Octavia, které řídil šestasedmdesátiletý řidič a měl vyjíždět z ulice Erenburgova, kdy v křižovatce s ulicí Pražská měl odbočovat vlevo, a osobní vozidlo Fiat Stilo, za jehož volantem seděl jednačtyřicetiletý řidič, který jel po ulici Pražská směrem na Mohelnici. Při nehodě došlo ke zranění řidiče vozidla Škoda Octavia, který skončil v péči zdravotnické záchranné služby. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen orientačními dechovými zkouškami," uvedla k případu mluvčí policistů Irena Urbánková.
V současné době se policisté nehodou i nadále zabývají, prošetřují přesné příčiny, ale také další okolnosti a souvislosti.
Na Svatém Kopečku opravují autobusovou zastávku ve směru na Olomouc. Práce odstartovaly 5. srpna a…
Arionova kašna na Horním náměstí dostává novou sezónní květinovou výzdobu. Aranžmá pro letošní rok…
Olomouc se konečně přidává k městům, kde cestující nemusí před nástupem do MHD řešit automat,…
Olympia Olomouc v neděli 9. srpna ožila během, hudbou a energií stovek účastníků. Premiérový ročník…
Olomoucká botanická zahrada by se měla v příštích letech postupně proměnit. Město chce jako první…
Tři dětská hřiště v Olomouci se ještě v letošním roce dočkají zásadní obnovy. Město investuje…