Čtvrtek 7.12. Ambrož/Benjamín
Menu

Nehoda se zraněním Na Jižní ulici se střetla čelně dvě auta

Na Jižní ulici se střetla čelně dvě auta

foto: Policie ČR

11. 09. 2019 - 13:00

Včera, kolem půl druhé odpoledne, došlo v křižovatce ulic Klostermannova a Jižní v Olomouci, k dopravní nehodě tří osobních aut.

"Jak z prvotního šetření vyplývá, osmnáctiletá řidička vozidla Peugeot, která jela po ulici Jižní, ve směru od ulice Zolova směrem k ulici Slavonínská, měla v křižovatce s ulicí Klostermannova z prozatím přesně nezjištěných příčin najet zezadu do vozidla Toyota Yaris, řízeného dvaašedesátiletou řidičkou, která měla v křižovatce odbočovat vlevo, směrem na ulici Klostermannova. Vozidlo Toyota Yaris bylo vrženo vpřed, na vozidlo Škoda Felicia, za jehož volantem seděl třiatřicetiletý řidič, který jel v protisměrném jízdním pruhu. Následkem uvedeného došlo k čelnímu střetu vozidel Toyota Yaris a Škoda Felicia. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky vozidla Toyota Yaris, která skončila v péči zdravotnické záchranné služby," uvedla k nehodě mluvčí policie Irena Urbánková.

"Alkohol byl u všech účastníků nehody vyloučen orientačními dechovými zkouškami. Celková hmotná škoda je v tuto chvíli odhadována na předběžně 135 000 korun. Přesné příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti, stejně jako to, co nehodě předcházelo a celý její průběh, jsou nadále v šetření," doplnila Urbánková.

Další články