Zde může být vaše reklama.

OHK Olomouc se poprvé představuje veřejnosti pomocí video spotu

OHK Olomouc se poprvé představuje veřejnosti pomocí video spotu

foto: HKOL.cz

29. 10. 2020 - 16:49

Okresní hospodářská komora Olomouc v nedávné době vytvořila video, které má hned několik cílů. Tím prvním je zjednodušeně představit hospodářskou komoru a její přínos. To vše pomocí autentických referencí vybraných členských firem. Stejně tak je cílem seznámit diváky právě s vybranými olomouckými firmami. Ambicí bylo také přijít s pozitivním videem, které bojuje s předsudkem, že máme v regionu samé montovny. Realita je přitom zcela odlišná. V neposlední řadě bylo cílem ukázat, že byznys i v nelehké době musí fungovat a že společně nakonec vše zvládneme.

Ve videu vystupují zástupci šesti firem, které jsou členy OHK Olomouc a Vlastimil Navrátil, jednatel společnosti Linser Industry Service, s.r.o., ve videu však primárně v pozici předsedy představenstva OHK Olomouc. Celým spotem provází ředitel OHK Olomouc Radim Kašpar.

„Video se vytvářelo relativně spontánně v nedávné době za přísných hygienických opatření. Myšlenka byla původně relativně jednoduchá, ale vyvíjela se i v průběhu natáčení. Vše tedy proběhlo bez podrobnějšího scénáře a natáčelo se v podstatě na první dobrou. Nechtěl jsem, abychom něco hráli, ale aby bylo video co nejvíce autentické a přirozené, takže jednotlivé záběry se například neopakovaly. Vše se zvládlo v podstatě za pět hodin natáčení“, upřesnil k vzniku videa Radim Kašpar.

Video je nakonec oproti původnímu záměru malinko delší, ale má kromě brandingu i informační hodnotu a další již výše zmíněné ambice.

 

Kromě tohoto videa vznikla z natočených materiálů ještě jedna verze s pracovním názvem „COVID verze“.

Ta informuje o situaci ve firmách, o úskalích i o tom, jak se firmy s nelehkou situací aktuálně vypořádávají. Je i jakýmsi poděkováním zaměstnancům, že tuto nelehkou dobu zvládají. Toto video zveřejní OHK Olomouc ve středu 4. listopadu na svém youtube kanálu.

Ve videu naleznete následující společnosti:

• ARROWS advokátní kancelář s.r.o. – advokátní kancelář, která je součástí poradenské skupiny ARROWS. Ta čítá aktuálně přes 100 odborníků a má i mezinárodní síť. Jedna z největších kanceláří skupiny sídlí právě v Olomouci.

• BP STAVBY Morava s.r.o. - stavební a inženýrská společnost, která realizuje projekty pro bydlení, podnikání, obchod a služby včetně speciálního zakládání staveb. Vše v souladu s nejmodernějšími trendy.

• Koyo Bearings Česká republika s.r.o. - se řadí mezi světové špičky ve výrobě ložisek, dlouhodobě oceňována jako nejlepší zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců.

• M.L.S. Holice, spol. s r.o. - největší průmyslový zaměstnavatel v Olomouci a největší výrobce elektrických generátorů v České republice.

• weba Olomouc, s.r.o. – společnost specializující se na horké tváření i vývoj a výrobu náročných lisovacích a tvářecích nástrojů pro strukturní díly s vysokou až nejvyšší pevností.
K tomu předseda představenstva Okresní hospodářské komory Olomouc Bc. Vlastimil Navrátil, MBA, který je současně jednatelem společnosti Linser Industry Service s.r.o. a ředitel OHK Olomouc PhDr. Radim Kašpar, MBA.

Autorem videa je Jančo Ateliér. Jedná se o rodinný atelier s fotografickou, video a autorskou módní tvorbou.

Další články