
Hasiči, záchranáři a policisté darovali desítky litrů krve
Na transfuzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc přišlo v poslední dubnový den 128 policistů,…
foto: Policie ČR
19. 06. 2021 - 06:00
Neznámý řidič měl na přechodu pro chodce srazit přední částí svého vozidla nezletilého chodce vedoucího jízdní kolo. Řidič automobilu z místa dopravní nehody ujel. Ke zranění chlapce nedošlo. K nehodě došlo v pátek 7. června krátce před 13. hodinou v ulici Věžní ve Šternberku.
"Dosavadním šetřením policisté zjistili, že za volantem vozidla měla sedět mladší žena, tmavých delších vlasů, s dioptrickými brýlemi. Vedle ní se měla nacházet spolujezdkyně stejné věkové kategorie. Vozidlo mělo být tmavé, či šedé barvy, zn. Renault, popř. Golf," uvedla mluvčí policie Petra Vaňharová.
Policisté žádají svědky, kteří nehodu viděli a svými informacemi by tak mohli přispět k tomu, že se ji podaří objasnit, se mají obracet telefonicky přímo na policii inspektorátu Olomouc na čísla 974 766 584, 974 766 251, případně na linku 158.
Na transfuzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc přišlo v poslední dubnový den 128 policistů,…
Den Země letos dostal v Olomouci nový rozměr. Členové oddílu kanoistiky SK UP Olomouc se rozhodli…
Olomouc – Po měsících nejistoty a zákulisního vyjednávání nakonec zůstanou v Olomouci sdílená…
Oslavu Dne Země pojal velkoryse Kanoistický oddíl SK UP Olomouc. Pořádá totiž ekologickou akci…
Olomouc - Od úterka se nádvoří olomoucké radnice proměnilo v zázemí pro rozsáhlou rekonstrukci. Na…
Olomouc - Tento týden začala v Olomouci rozsáhlá oprava mostu na silnici I/55, který překonává…