Zde může být vaše reklama.

Policisté pátrají po svědcích dopravní nehody

Policisté pátrají po svědcích dopravní nehody

foto: Policie ČR

20. 11. 2021 - 12:00

Policisté dálničního oddělení Kocourovec se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc vedoucí k objasnění dopravní nehody.

"Ve čtvrtek 18. listopadu 2021 před půl devátou večer způsobil dosud nezjištěný řidič vozidlem BMW 530 XD dopravní nehodu na 310 km dálnice D1 (u Hranic) ve směru jízdy od Ostravy na Olomouc. Podle prvotního šetření řidič dostal smyk, narazil do středových ocelových svodidel a zůstal kolmě stát v levém jízdním pruhu. Po pár minutách do havarovaného vozidla narazilo vozidlo VW Sharan, v němž byly lehce zraněny dvě osoby, řidič a spolujezdkyně," uvedl mluvčí policie Libor Hejtman.

Policisté nedaleko od nabouraných aut našli nezraněného osmatřicetiletého muže, který jim tvrdil, že cestoval v autě BMW, které patří jeho manželce, jako spolujezdec, vůz neřídil a řidiče vlíže nezná. 

"Policisté u něj provedli test na alkohol s negativním výsledkem. Testu na přítomnost jiných návykových látek se odmítl podrobit," doplnil Hejtman. 

"V této souvislosti se obracíme na případné svědky, kteří by mohli mít poznatky k dopravní nehodě vozidla BMW či měli informace k jeho řidiči, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně, telefonicky či e-mailem kontaktovali přímo policisty dálničního oddělení Kocourovec, Přáslavice – Kocourovec 19, tel: 974 762 751, e-mail: krpm.osdp.dok.stsl@pcr.cz," napsal ve výzvě Hejtman.

Další články