Balíčky s překvapením! V Šantovce koupíte ztracené zásilky
Napětí, překvapení a radost z objevování. Galerie Šantovka přivítá netradiční nákupní koncept King…
foto: pcr.cz
08. 08. 2022 - 18:00
Kriminalisté odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje zahájili trestní stíhání sedmapadesátileté ženy pro zvlášť závažný zločin zpronevěry. Jedná se o téměř patnáct milionů korun, které takto získal přítel z netu.
Žena je obviněná, že v době od 25. dubna do 14. června 2022 postupně převedla z účtu svého zaměstnavatele základní školy Holečkova v Olomouci finanční prostředky přesahující 14,5 milionů korun na svůj bankovní účet. Ty obratem vyměnila za eura, která převedla na několik zahraničních účtů v domnění, že je zasílá na úhradu poplatků spojených s doručením cenného balíku od virtuálního zahraničního přítele vydávajícího se za amerického lékaře na misi v Jemenu.
Trestní stíhání obviněné ženy je vedeno na svobodě. Za zvlášť závažný zločin zpronevěry ji hrozí trest odnětí svobody na pět až deset let.
Napětí, překvapení a radost z objevování. Galerie Šantovka přivítá netradiční nákupní koncept King…
Starou lávku přes Bystřici, po které denně procházejí chodci a projíždějí cyklisté mezi Kaštanovou…
Olomoucké Divadlo Tramtarie po letech hledání získalo nový divadelní prostor. Tato úspěšná…
Úspěch. Tak lze jednoduše zhodnotit akci, jejímž záměrem v loňském roce bylo motivovat nepřihlášené…
Tři tisíce mladých jeseterů malých dnes vypustili zástupci Světového fondu na ochranu přírody WWF…
Olomouc je o krok blíže k výstavbě nové multifunkční haly. Projekt společnosti REDSTONE vstupuje do…