Dnes:13°C

Zítra:10°C

Pátek 22.10. Sabina
Menu

Vlak už je na cestě Vlak mezi Zábřehem a Olomoucí srazil člověka

Vlak mezi Zábřehem a Olomoucí srazil člověka

26. 05. 2019 - 16:24

Nepříjemnou se stala cesta pro pasažéry vlaku společnosti Regio Jet, kteří jeli v neděli odpoledne spojem tohoto vlaku mezi Zábřehem a Olomoucí. Zhruba deset kilometrů před stanicí Olomouc hlavní nádraží vlak srazil člověka.

Redakci Hanáckého Večerníku potvrdil srážku vlaku s člověkem zdroj z policie, s tím, že v současné době nic jiného, než potvrzení, říct nemůže.

Večerníku informaci potvrdil mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal, který potvrdil příčinu zastavení vlaků v okolí i čas.

„Mezi Červenkou a Štěpánovem došlo kolem šestnácté hodiny ke střetu expresu jedoucího z Prahy do Havířova s člověkem v místě, kan se člověk normálně nedostane. Délka omezení vlakové dopravy je zatím nejistá,“ uvedl Drápal.

17:24 Na místě jsou tři policejní auta, hasiči a sanitka záchranné služby. Vlaky od Olomouce i Zábřehu nabírají zpoždění. Vypadá to, že ještě dvě hodiny se doprava na kolejích nehne.

Na místě zasahovali také hasiči

18:07 Policie si v současné době fotí mašinu vlaku, ten by měl brzy vyjet, zastavit v nejbližší stanici kvůli desinfekci přední části vlaku a následně zamířit do Olomouce, s předpokládaným příjezdem 18:45.

Vlak srazil člověka mezi Štěpánovem a Červenkou

18:15 Vlak už jede.

3 komentáře

Aaa 26.05.2019, 19:01

HUMUS Regio Jet

Regio Jet uz nikdy. Aby nemuseli vyplacet 100% vraceni jizdneho i se spojem zpet, tak vsem pasazerum oznamili, ze vlak bude koncit ve Svinove i kdyz meli zaplaceno az do Havirova!!! To, jak se dostanou z Ostravy do Havirova uz jim je u pr....!!! TOHLETO JE TOTALNE NESOLVENTNI JEDNANI.

Lucie Jandová 26.05.2019, 17:48

Info

Na místě jsou už jen hasiči a policie. Za všechny pasažéry doufám, že se tato tragická událost již brzy dosetri a my se dostaneme domů.

Hanácký Večerník 26.05.2019, 18:13

Re: Info

Doufáme, že už brzy zase pojedete.

Další články