Zde může být vaše reklama.

Osmek dostane nový asfalt, o měsíc dřív

Osmek dostane nový asfalt, o měsíc dřív

foto: Město Přerov

19. 08. 2020 - 12:00

Ulice Za Mlýnem a Osmek v Přerově se dočkaly rekonstrukce kanalizační stoky. Poté, co Vodovody a kanalizace dokončily svou práci, chystá se ještě poslední krok, rekonstrukce samotné vozovky.

„Lidé si stěžovali, že se tam práší a nic neděje - práce ale byly přerušeny z důvodu technologické přestávky a asfaltovat se mělo až v polovině září. Situace je pro občany už neúnosná, a proto jsme se s firmou dohodli, že práce začnou ve středu 19. srpna,“ uvedl náměstek přerovského primátora Michal Zácha. Uzavírka tu potrvá až do konce prázdnin, vjezd dopravní obsluze a vozidlům stavby bude umožněn – s výjimkou 27. a 28. srpna, kdy se cesta úplně uzavře, protože se bude pokládat asfaltový koberec.

Na další uzavírku, která je v režii Ředitelství silnic a dálnic, upozorňuje radní pro dopravu Tomáš Navrátil, který konstatuje: „V souvislosti se stavbou dvoupruhové estakády bude až do 31. srpna uzavřena polovina silnice u křižovatky Lipnická-Polní-Velká Dlážka. Dělníci tu musejí provést přeložku inženýrských sítí.“

Od 19. do 20. září by pak měla být úplně uzavřena Polní ulice, kterou čeká pokládka asfaltu – pokud v těchto dvou dnech nebude počasí pracím přát, bude se asfaltovat ve dnech 3. až 4. října. Další částečné uzavírky budou následovat ještě v průběhu října – jejich seznam i s objízdnými trasami bude zveřejněn na webu města i na stránkách Ředitelství silnic a dálnic.

Další články