Zde může být vaše reklama.

Poznáte muže ze záznamu? Pátrá po něm policie

Poznáte muže ze záznamu? Pátrá po něm policie

foto: Videozáznam policie ČR

08. 07. 2020 - 10:36

25. května šla okolo 15:30 hodin po ulici Vsadsko v Přerově dvě nezletilá děvčata ve směru od ulice Dvořákova. V místě poblíž Casina šel proti nim zatím neznámý muž a ze vzdálenosti asi 4 metrů, jakmile si dívek všimnul, rozepnul poklopec a vytáhl své přirození, které se jim snažil ukazovat. Policie po něm teď vyhlašuje pátrání a prosí případné svědky, kteří by muže poznali, o pomoc.

"Když to malé slečny viděly, utekly do místa bydliště jedné z nich a telefonicky na policii oznámily, co se stalo. Událost šetříme pro trestný čin výtržnictví," prozradila mluvčí policie Miluše Zajícová.

"Vzhledem k tomu, že se nám do dnešního dne nepodařilo pachatele ustanovit, obracíme se na Vás s žádostí o pomoc. Na zajištěných kamerových záznamech je zachycen muž, který se v uvedené době pohyboval poblíž místa události a mohl by nám významným způsobem pomoci s objasněním případu," prosí o pomoc.

Jde o muže světlé pleti a krátkých hnědých vlasů. Na sobě měl modrou bundu s dlouhým rukávem, šedé kalhoty a na nohou světle hnědé kotníkové boty. Muž na záznamu jede na tmavém trekovém kole bez blatníků. Na ráfcích a na přední vidlici jsou bílé pruhy. 

"Pokud by muže někdo poznal, případně měl k jeho osobě bližší informace, prosíme o jejich sdělení na linku 158 nebo na telefon stálé služby 974 778 651. Poznatky je možné předat také prostřednictvím emailu pr.oo.podatelna@cr.cz nebo osobně na kterékoliv policejní služebně," uzavřela Zajícová.

Další články