Pátek 10.7. Libuše/Amálie
Menu

Mají ho na kameře Přerovští policisté pátrají po identitě zloděje

Přerovští policisté pátrají po identitě zloděje

foto: Policie ČR - Přerovsko

20. 10. 2019 - 12:00

Dne 11. září 2019 se v areálu přerovské nemocnice nacházel neznámý pachatel, který v době od 8:00 do 9:30 hodin na chodbě v přízemí budovy oddělení ORL odcizil pánskou ledvinku zavěšenou na invalidním vozíku.

"Okradený muž v ní měl peněženku s finanční hotovostí 700 Kč, platební kartu, osobní doklady a mobilní telefon. Událost šetříme pro trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," uvedla mluvčí policie Miluše Zajícová.

"V souvislosti s šetřením případu byl zajištěn kamerový záznam, na němž je zachycena osoba, která by nám mohla pomoci s objasněním výše popsané události. Vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo ji ustanovit, žádáme veřejnost o pomoc," doplnila.

K popisu lze uvést, že se jedná o muže s černými krátkými vlasy, snědé pleti a sportovní postavy. Na sobě měl sportovní šedou mikinu s kapucí, tmavé kalhoty a tmavou obuv.  

"Pokud by někdo poznal muže na fotografiích, může bližší informace a poznatky k jeho totožnosti sdělit na telefonních číslech 974 778 651 nebo 974 778 690. Je také možné osobně se dostavit na Obvodním oddělení Přerov 1 nebo využít bezplatnou linku 158. Děkujeme za spolupráci," uzavřela Zajícová.

0 komentářů

Další články