Dnes:15°C

Zítra:12°C

Pondělí 20.3. Světlana
Menu

Regionální kolo Přerovští hasiči obhájili vítězství ve vyprošťování

Přerovští hasiči obhájili vítězství ve vyprošťování

foto: hzscr.cz

19. 05. 2022 - 13:51

Již pětadvacátý ročník soutěže ve vyprošťování u dopravních nehod se konal ve středu 18. května v Přerově na náměstí Přerovského povstání. Regionálního kola se zúčastnili profesionální hasiči jednotek požární ochrany HZS Olomouckého kraje, HZS Zlínského kraje a SŽ Přerov.

Boj jedenácti čtyřčlenných týmů provázelo vydařené počasí i příjemná atmosféra s množstvím diváků. Družstva potrápili nejen přísní rozhodčí, ale rovněž velmi komplikované scénáře a samozřejmě neúprosný časový limit.

Nejlépe se s nastraženými překážkami vypořádal tým HZS Olomouckého kraje ze stanice Přerov, který tak obhájil své poslední vítězství a získal putovní pohár našeho sboru. Druhou příčku získalo družstvo z HZS Zlínského kraje ze stanice Valašské Meziříčí a bronz putuje opět do našeho sboru, a to konkrétně za týmem ze stanice Olomouc.

Další články