Dnes:11°C

Zítra:12°C

Pátek 3.4. Richard
Menu

Bezdomovci z Přerova si uspořádali párty s krabicovým vínem

Bezdomovci z Přerova si uspořádali párty s krabicovým vínem

foto: Pixabay

05. 01. 2020 - 09:00

Za párty, jakou v jednom z přerovských bytů dokázali rozjet bezdomovci, by se nemusel stydět vůbec nikdo. Byla totiž tak hlučná, že na ně přerovskou městskou policiii zavolal sám majitel bytu, který jim ho pronajal.

"Pronajmout v těchto mrazivých dnech byt bezdomovci chce velkou porci empatie, naivity, nebo alespoň vidinu štědrého doplatku ze sociálního systému. Na druhou stranu se pak nelze divit, že nový nájemník často není tichým čtenářem kulinářských almanachů, sběratelem známek ani milovníkem paličkování. Ve čtvrtek v odpoledních hodinách vyjížděli strážníci právě k takovému případu a ne poprvé," řekl k případu mluvčí přerovských strážníků Miroslav Komínek.

Stížnost podal přímo majitel bytu, který strážníkům oznámil, že v byzě, který jim pronajal, teď bezdomovci dovádějí a pořádají zde mejdan.

"Hlídka na místě skutečně zjistila rozjetou pijatiku, které se účastnila opravdová šlechta místní bezdomovecké scény, a krabicové víno teklo po husarském způsobu proudem. Strážníci párty rozpustili a účastníci se k velké radosti obyvatel sousedních domů rozjařeně rozešli na své oblíbené štace," doplnil mluvčí Komínek. 

Lukáš Blokša

0 komentářů

Další články